Nowa wizja wnętrza z nowym kolorem kolekcji Indiana

Meble z kolekcji Indiana Black Red White nadają wnętrzu niepowtarzalny charakter. Doskonale sprawdzą się w pomieszczeniu, które ma pełnić funkcje miejsca pracy, nauki oraz odpoczynku. Moduły urozmaicone uchwytami i okuciami o ciekawej formie dostępne są aż w 25 wariantach, a od teraz również w nowym kolorze sosna canyon. Dzięki nim zaaranżujesz wnętrze mieszkania dokładnie tak, jak podpowiada wyobraźnia!
 
Kolekcja Indiana dotychczas dostępna była w wybarwieniach dąb sutter i sosna antyczna. Teraz paleta dostępnych wybarwień powiększyła się o kolejny odcień – sosna canyon. Nowe wybarwienie stwarza doskonałą okazję do skomponowania modnej aranżacji pomieszczenia. Meble w jasnych kolorach optycznie powiększają przestrzeń i wprowadzają do wnętrza pogodną aurę. Wyraźny rysunek drewna widoczny na frontach mebli oraz nietuzinkowe metalowe okucia i uchwyty dopełniają oryginalny styl kolekcji.

Unikatowe wzornictwo w połączeniu z funkcjonalnymi pomysłami na organizację i przechowywanie przedmiotów to ciekawa propozycja na urządzenie pokoju młodzieżowego, gabinetu, salonu czy przedpokoju. Dzięki modułom o zróżnicowanych wymiarach i funkcjach w prosty i przyjemny sposób można zaaranżować przestrzeń o dowolnej powierzchni zgodnie z własnym pomysłem. Wśród 25 brył, które można swobodnie ze sobą zestawiać, dostępne są: szafy, regały, szafki, komody, łóżka, krzesła, biurka, kufer, witryna, szafka nocna, ława, lustro oraz wieszak.

Niekonwencjonalna aranżacja wnętrza z kolekcją Indiana w nowej kolorystyce zachwyci wszystkich gości, a domowników wprowadzi w dobry nastrój i natchnie do kreatywnych i pasjonujących zabaw.

Źródło: BRW
 

.