Niezmiennie wysoka jakość

Obrzeża Polkemica są uznawane przez klientów za wyroby najwyższej jakości. Dzieje się tak, ponieważ producent od początku swoich działań nie godzi się na obniżenie ich doskonałych parametrów celem uzyskania lepszej ceny i chwilowego zwiększenia zysku.

Ponieważ udział obrzeży w kosztach produkcji całości mebla jest bardzo znikomy, niezwykle ważną rzeczą jest pewność co do ich jakości. Ryzyko użycia tańszego, konkurencyjnego odpowiednika może skutkować nawet dyskwalifikacją całej serii mebli. Polkemic już od 21 lat wytwarza obrzeża i profile meblowe o doskonałych walorach technicznych i estetycznych. Firma oczywiście ewoluuje stosownie do zmieniających się wymagań rynku i potrzeb klientów, jednak jakość pozostaje niezmienna. Dwa laboratoria wykonują badania wszystkich komponentów używanych do produkcji, eliminując surowce, które nie spełniają surowych wymagań. Całość procesu produkcji oraz stosowany reżim technologiczny pozwalają na określenie produktów marki Polkemic jako w pełni ekologicznych.

Na zamówienie
Polkemic nieustannie wzbogaca swoją kolekcję o nowe kolory i dekory. „ABC obrzeży meblowych” to program pozwalający na budowanie specjalistycznych zbiorów tych wyrobów, a także na projektowanie całkowicie nowych wzorów i kolorów. Obrzeża realizowane na specjalne zamówienia klientów są dostępne w kolekcji C. Stworzenie nowego produktu to proces kompleksowy, na który składa się dopasowanie dobarwień, wybór struktury tłoczenia, a także wybranie odpowiednich rozmiarów w zakresie grubości i szerokości. Dzięki takiemu działaniu producenci mebli otrzymują bardzo wiernie odwzorowane obrzeża przygotowywane pod ich konkretne wymagania. Zamówienia od firm przemysłu meblarskiego realizowane są przez dwie nowoczesne fabryki, które produkują ponad 300 różnych dekorów.

Do malowania
Produkty rzeszowskiego przedsiębiorstwa idealnie nadają się także do lakierowania, zapewniając optymalną przyczepność lakieru. Wiele zakładów meblarskich stosuje lakierowanie powierzchni płyt meblowych z przyklejonym obrzeżem jako tańszą alternatywę wobec innych, droższych technik. Specjalnie opracowana mieszanka materiałowa oraz proces produkcji obrzeży Polkemica pozwalają na poddawanie ich procesom malowania zarówno ręcznego, jak i przy użyciu maszyn lakierujących całe powierzchnie.

Głębokie tłoczenie
Warto podkreślić, że Polkemic, jako jedyny producent obrzeży w środkowej Europie, posiada w kolekcji wzory z nową strukturą tłoczenia – tak zwanym głębokim tłoczeniem. Struktura ta ma unikatowy charakter i daje wrażenie kontaktu z naturalnym drewnem, polepszając odbiór wizualny oraz dotykowy obrzeży.
Z wszystkimi nowościami można zapoznać się u przedstawicieli handlowych, którzy posiadają stosowne próbki obrzeży lub też zamawiając je w dziale handlowym producenta.

ZALETY OBRZEŻY FIRMY POLKEMIC
– Asortyment ABS i PVC.
– Dostępne z magazynu centralnego w dwóch kolekcjach A i B.
– Projektowane także na specjalne zamówienia klienta – kolekcja C.
3 warianty konfekcjonowania:
– gotowe, pocięte obrzeża: 19 x 0,45, 19 x 1, 19 x 2, 22 x 0,45, 22 x 0,6, 22 x 0,8, 22 x 1, 22 x 2, 28 x 2, 32 x 1, 42 x 1 i 42 x 2 mm,
– obrzeża cięte na dowolną szerokość od 19 do 350 mm w grubościach od 0,4 do 2 mm,
– obrzeża w całych jumbo rolkach.
Obrzeża o wysokim połysku z folią i bez folii zabezpieczającej.

(ri)

 

.