Kosze cargo… i wszystko pod ręką

Przy projektowaniu kuchni powinno się brać pod uwagę koniecznie kosze cargo, jest to bowiem jedno z najciekawszych rozwiązań do mebli kuchennych. Systemy te wpływają bezpośrednio na funkcjonalność i ergonomię użytkowanych mebli, umożliwiając praktycznie całkowitą odmianę funkcji szafek.

 

Firma Nomet, renomowany, polski producent akcesoriów meblowych, wychodzi naprzeciw potrzebom rynku. W ofercie tego przedsiębiorstwa znajduje się cała gama koszy cargo, które pozwalają na zaaranżowanie kuchni zgodnie ze zindywidualizowanymi potrzebami.

Zastosowanie cargo bardzo podnosi komfort użytkowania w stosunku do szafek z szufladami. Dzięki koszom mamy wygodny dostęp do całej zawartości, łącznie z produktami położonymi w głębi. Swoboda wysunięcia zawartości sprzyja zachowaniu porządku oraz ułatwia racjonalne wykorzystanie całej przestrzeni.

Ślepy narożnik w kuchni to szafka o jednej z największych pojemności w kuchni. Niestety, jest do niej szczególnie utrudniony dostęp, co sprawia, że jest ona traktowania po macoszemu. Rozwiązaniem tego problemu jest wykorzystanie w narożniku kosza Magic comfort. Ten system został zaprojektowany w taki sposób, żeby optymalnie rozwiązać problemy przechowania w tym szczególnym miejscu. Gwarantuje on wygodny i szybki dostęp do całej przestrzeni. Magic comfort posiada 4 półki, których położenie można regulować stosowanie do potrzeb.

Magic komfort – Linia Prestige Supreme z półką box

Cargo to także doskonałe rozwiązanie na trudniejsze problemy, które tworzą się przy projektowaniu kuchni. Jednym z nich jest zagospodarowanie powstającej czasami niewielkiej przestrzeni w ciągu szafek meblowych. Zwykle miejsce to staje się szafką otwartą przeznaczoną do magazynowania butelek. Nie jest to jednak zbyt funkcjonalne rozwiązanie w porównaniu do możliwości, jakie niesie zastosowanie w tym miejscu dopasowanego cargo.

Jeżeli posiadamy wolną wnękę pod zlewozmywakiem lub przy kuchence, możemy dopasować do niej cargo mini podblatowe. Będzie idealnym miejscem na ręczniki, płyny czy gąbki.

Cargo mini podblatowe

Jak widać, na korzyść systemów cargo przemawiają liczne udogodnienia, które gwarantują dużo wyższy komfort użytkowania.

https://sklep.nomet.pl/

(jz)

 

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług