Newsletter o okuciach

Firma Domino Sp. j. z Dzierżoniowa rozpoczyna wydawanie newslettera specjalnie przeznaczonego dla stolarzy. Będzie on ukazywał się co kwartał i prezentował najnowsze propozycje tego producenta w zakresie okuć meblowych. Celem tej inicjatywy jest dotarcie do jak najszerszego grona klientów z najświeższymi informacjami, co powinno przełożyć się na szerszą współpracę handlową.

W asortymencie Domino dla meblarzy znajdują się 3 grupy produktów: wykończeniowe, obejmujące stylowe uchwyty i gałki meblowe oraz wieszaki, podkładki – filcowe, silikonowe, korkowe oraz wyroby montażowe, takie jak prowadnice do szuflad, zamki, zawiasy, podpórki do pólek, nogi. Silną stroną oferty meblarskiej są niewątpliwie uchwyty i gałki dostępne w różnych rozmiarach, bogatej kolorystyce oraz w stylistyce antycznej, nowoczesnej i klasycznej, co sprawia, że można dopasować je do różnego rodzaju mebli i wykończeń wnętrz. Wykonanie z solidnych materiałów, nowoczesny design i wysoka jakość zapewniają pełen komfort ich użytkowania.

Wyroby Domino można nabyć w wielu hurtowniach i studiach wnętrz na terenie całej Polski, a także w wybranych zakładach stolarskich i sieciach handlowych takich, jak: OBI, Leroy Merlin, Praktiker, NOMI, Brico Marche. Oferowane artykuły są dostępne z magazynu „od ręki” i dostarczane na zamówienie klienta w ciągu 48 godzin. W każdym regionie kraju działają przedstawiciele regionalni, którzy zajmują się doradztwem, sprzedażą i serwisem.

(jz)

.