Naprawianie jest lepsze niż recykling – REDOCOL do korekty powierzchni

Stolarz jest często pierwszym doradcą, jeśli chodzi o naprawę uszkodzeń na powierzchni mebli, drzwi lub podłóg drewnianych. W poszukiwaniu odpowiednich produktów, znajdzie je w firmie Ostermann.

 

Mentalność wyrzucania to przeszłość. W dzisiejszych czasach nie każdy mebel, każde drzwi lub każda podłoga z niewielkimi uszkodzeniami są od razu wymieniane. Zrównoważony rozwój i ochrona cennych zasobów ma coraz większe znaczenie. Ważne jest jednak, aby wybrać odpowiednie produkty. Musza być one dopasowane do rodzaju i wielkości uszkodzenia oraz do materiału i stanu powierzchni. Dzięki woskom twardym i miękkim, markerom do naprawy lub specjalnym produktom w wielu kolorach w firmie Ostermann można znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Szczególnie praktyczny jest system korekcji REDOCOL w systainerze. System ten obejmuje najważniejsze narzędzia do korekcji powierzchni drewna, gotowe do użycia w poręcznej walizce, którą można zabrać do klienta. Stolarze mogą znaleźć wszystkie informacje na ten temat pod hasłem „#korekcjapowierzchni” na stronie internetowej firmy Ostermann www.ostermann.eu.

Zadrapania, zarysowania, drobne uszkodzenia: firma Ostermann oferuje szeroką gamę produktów do naprawy powierzchni mebli, drzwi lub podłóg drewnianych.

Wszystko w jednej walizce: system korekcji REDOCOL

Już nie trzeba długo szukać pasujących materiałów w magazynie! Praktyczny systainer obejmuje najważniejsze narzędzia do korekcji powierzchni drewna. Wybór zawartości ujawnia dziesięciolecia praktycznego doświadczenia ekspertów firmy Ostermann. Znajdziemy tam 40 pałeczek wosku miękkiego i 30 pałeczek wosku twardego w popularnych kolorach. Poza nimi znajdują się: system do mieszania kolorów, pisaki do naprawy obrzeży i najważniejsze akcesoria do ich aplikacji. Nie zapomniano również o farbie w sprayu do wykończenia powierzchni.

A może jednak pojedyncze produkty?

Ci, którzy potrzebują wyłącznie pojedynczych produktów, znajdą je w firmie Ostermann. Dostępne są woski miękkie, woski twarde i markery do naprawy w około 140 kolorach, pojedynczo lub w kolorystycznie dopasowanych zestawach. Poza tym można znaleźć wiele produktów specjalnych, jak na przykład szpachla wypełniająca i do modelowania oraz odświeżacz do mebli.

Jak dobrać odpowiedni kolor

Odpowiedni kolor można najlepiej znaleźć używając szybkiej wyszukiwarki w sklepie internetowym firmy Ostermann. Wystarczy wpisać dekor lub numer uszkodzonej płyty wiórowej i zostaną wyświetlone pasujące akcesoria, jak na przykład: woski miękkie, woski twarde lub markery do naprawy obrzeży. Alternatywnie do dyspozycji są próbki ze wszystkimi dostępnymi kolorami.

Nowość: pisaki do nadawania struktur

Nowością w ofercie są pisaki do nadawania struktury marki REDOCOL. Zestaw składa się z 10 różnych pisaków z roztworem lazurującym i został specjalnie stworzony do dodawania drobnych słojów drewna. Szybkoschnąca lazura może być stosowana wewnątrz pomieszczeń na prawdziwym drewnie, powierzchniach dekoracyjnych i metalu.

Wskazówki i triki ekspertów firmy Ostermann

Stolarzom, którzy nie są pewni, który produkt można użyć do jakiego uszkodzenia i jak zastosować poszczególne artykuły, zalecamy zapoznanie się ze światem produktów w sklepie internetowym firmy Ostermann. W rubryce „Korekcja powierzchni” znajdują się nie tylko odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na ten temat, ale także instrukcje krok po kroku wraz z objaśniającymi zdjęciami.

Szczególnie praktyczny: systainer zawiera wszystkie ważne produkty i nie powinno go zabraknąć w żadnym samochodzie montażowym.

Ostermann – serwis, różnorodność i tempo:

– największy dostępny od ręki asortyment obrzeży w Europie,
– obrzeża o każdej długości, już od 1 m,
– o każdej szerokości do 100 mm,
– obrzeża o różnych grubościach,
– obrzeża z ABS, melaminy, akrylu, aluminium i drewna,
– wszystkie obrzeża dla technologii spoiny zerowej,
– na życzenie obrzeża z warstwą kleju topliwego,
– osobiste doradztwo i sklep internetowy,
– wysyłka wszystkich artykułów magazynowych zamówionych do godziny 16:00 w tym samym dniu.

Rudolf Ostermann GmbH

Zatrudniająca około 500 pracowników firma Rudolf Ostermann GmbH jest niezawodnym partnerem dla wszystkich klientów z branży obróbki drewna. Firma, która wyrosła jako specjalista od obrzeży meblowych, obecnie zaopatruje wiele tysięcy zakładów w całej Europie w szeroki i stale rosnący asortyment produktów do produkcji mebli. Oprócz obrzeży są to również profile techniczne i zapotrzebowania warsztatowe.
Od stycznia 2016 r. stolarze i producenci mebli w Polsce mają dostęp do największego w Europie asortymentu obrzeży firmy Ostermann. Doradztwo i sprzedaż prowadzi dobrze wyszkolony pod kątem językowym i technicznym zespół sprzedaży w Bocholt oraz cieszący się popularnością sklep internetowy firmy Ostermann, który również dostępny jest dla klientów w języku polskim. W kwestiach związanych z obrzeżami lub licznymi usługami oferowanymi przez firmę Ostermann można skorzystać z pomocy przedstawiciela handlowego. Wyjątkową usługą oferowaną przez firmę Ostermann jest szybka dostawa obrzeży w ilości dopasowanej do danego zapotrzebowania – już od długości 1 metra.

http://www.ostermann.eu

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług