Największy asortyment obrzeży w Europie – w jednym katalogu

Wkrótce firma Ostermann rozpocznie wysyłkę nowego katalogu o ponad 500 stronach, który stanowi perfekcyjny przegląd całej palety produktów tego dostawcy. Stolarze znajdą w nim największy w Europie asortyment obrzeży, a poza tym kleje, środki czyszczące, profile techniczne, listwy uchwytowe oraz wielu innych artykułów niezbędnych w meblarstwie.

Oferta Ostermann obejmuje już kilka tysięcy artykułów niezbędnych do kreatywnego tworzenia mebli i projektowania wnętrz. Aby klienci zawsze znaleźli idealny produkt na potrzeby realizowanego projektu, firma udostępnia oprócz sklepu internetowego www.ostermann.eu również obszerny, drukowany katalog. W treści 13 rozdziałów wyczerpująco zaprezentowano nie tylko przedsiębiorstwo i produkty, ale także ważne wskazówki i porady w zakresie obróbki obrzeży oraz perfekcyjnego wyboru klejów i środków czyszczących.

Obrzeża, obrzeża, obrzeża…

Idealne obrzeże to zawsze obrzeże, którego nie widać. Z tego powodu asortyment Ostermann obejmuje obrzeża meblowe z różnych materiałów, w różnych kolorach i dekorach oraz o różnych powierzchniach i różnym stopniu połysku. Nowy katalog prezentuje wszystkie obrzeża z wszystkimi dostępnymi powierzchniami. Ponadto stolarze znajdą w nim ważne informacje o materiałach, z których wykonano obrzeża.

Znaleźć, nie szukając!

Jak możliwe jest znalezienie obrzeży idealnie dopasowanych do wybranej płyty wiórowej w warunkach tak znacznej różnorodności? Bardzo łatwo! Spójrzmy w nowy katalog – rozdział „Obrzeża do płyt” zawiera wyczerpujący skorowidz dekorów płyt poszczególnych producentów. Za każdym numerem płyty wymieniono dostępne obrzeża z podaniem materiału, grubości, wymiaru i numeru zamówienia.

Obróbka obrzeży – łatwa i prosta

W rozdziale „Warsztat” zaprezentowano liczne i praktyczne przyrządy do ręcznej obróbki obrzeży. Począwszy od obcinarek i cyklinów, a skończywszy na pierścieniach polerskich. Ponadto również tutaj można znaleźć wszystkie kleje i środki czyszczące – z poradą dotyczącą praktycznych akcesoriów i z ważnymi informacjami dotyczącymi wykonania prac.

Profile techniczne, uchwyty i profile oświetleniowe

Ostermann jest powszechnie znany z szerokiego wyboru profili technicznych. Liczne profile z aluminium i tworzywa sztucznego oraz uszczelnienia znajdują zastosowanie w rzemiośle do budowy nowoczesnych mebli do kuchni, sypialni, salonu i biura oraz do kreacji stanowisk sklepowych i targowych. Również w katalogu zaprezentowano profile LED do integracji z nowoczesnymi systemami oświetleniowymi. Asortyment uzupełnia duży wybór atrakcyjnych uchwytów.

Dostawa wszystkich artykułów punktualnie na czas

Szczególnej uwagi wart jest fakt dostępności wszystkich artykułów prezentowanych w katalogu w magazynie. Wystarczy kontakt telefoniczny, krótki e-mail lub kilka kliknięć w sklepie internetowym, a towar zamówiony do godziny 16:00 opuści magazyn jeszcze tego samego dnia. W razie potrzeby zasięgnięcia dodatkowej informacji o artykułach z katalogu możliwe jest wykorzystanie szybkiej wyszukiwarki po hasztagu (#).

Ostermann zaprasza stolarzy do zamówienia nowego, bezpłatnego katalogu na stronie startowej www.ostermann.eu.

W firmie Ostermann USŁUGI pisze się wielkimi literami

Firma Ostermann oferuje obrzeża:

  o każdej długości, począwszy od 1 m,

  o każdej szerokości do 100 mm,

o różnych grubościach,

  z ABS, melaminy, akrylu, aluminium i drewna,

  wykonane w technice Airtec (gotowe do wysyłki w cztery dni robocze),

  wykonane w technice laserowej (gotowe do wysyłki w cztery dni robocze),

  produkowane w technice Infratec (gotowe do wysyłki w cztery dni robocze),

  na życzenie z warstwą kleju topliwego.

Ostermann ma jeden z największych asortymentów obrzeży w Europie. Oferta obejmuje około 150.000 możliwych dopasowań obrzeży do płyt. Zamówienia złożone do godz. 16:00 wysyłane są w tym samym dniu. Nasz sklep internetowy jest dostępny 24h.