Moda na retro

Meble kuchenne do łatwiejszego otwierania wymagają wygodnych i poręcznych uchwytów i gałek, które pozwolą na ich sprawne otwarcie. Firma AMIX wypuściła niedawno nową serię, w której każdy na pewno znajdzie coś odpowiedniego, dostosowanego pod swoje indywidualne preferencje. Warto przyjrzeć się konkretnym modelom, jakie zostały przez nią udostępnione.

GR086 i UR086

Uchwyty i gałki meblowe retro dostępne są głównie w kolorze patynowego mosiądzu i srebra, miedzi antycznej, a także standardowej czerni. Na niektórych uchwytach dostępne są wcześniej wspomniane zdobienia porcelanowe.

Najciekawsze modele z tej serii to UR087 i UR088. UR086 oprócz porcelany posiada dodatkowo także wykończenia kryształkowe, które pozwolą dobrze wyróżnić ważniejszy mebel w pomieszczeniu. Najlepiej pasująca do niego gałka znajduje się pod numerem GR086 – jej kształt został wykonany w postaci efektywnego okręgu ze zdobieniami w środku.

Istnieją także prostsze modele retro, które nie posiadają zbyt wielu dodatków, są to między innymi uchwyty: UR079, UR080, UR083 oraz gałki: GR079 i GR080.

Ponadto inaczej ozdobione uchwyty, które posiadają drobne nacięcia, formujące się w kratkę na całej powierzchni, również mogą pasować do nieco bardziej oryginalnego stylu, jeżeli wymagałoby tego dane pomieszczenie. W tej serii warto zainteresować się modelami:UR081, UR082, UR085 i UR084.

Większe nacięcia w postaci jednej linii zawierają za to uchwyty UR087 oraz UR088, które dodatkowo również posiadają ozdobienia wykonane z białej porcelany. Do zestawu warto dokupić gałkę o modelu GR087. Całość dobrze się ze sobą komponuje, a poza tym jest trwała i wytrzymała na uszkodzenia.

Firma AMIX posiada w ofercie o wiele więcej modeli uchwytów, które będą doskonale pasować do różnych aranżacji wnętrz. Warto zapoznać się z całą ofertą firmy i obejrzeć także pozostałe produkty.

http://www.amix.pl

UR089

UR079

GR087, UR088

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług

pojemniki do przypraw