Meble pełne indywidualizmu

W aktualnych trendach aranżacji wnętrz coraz większy nacisk kładzie się na mocno zindywidualizowane wzorniczo projekty mebli. Mają one ściśle spełniać estetyczne oczekiwania użytkownika. Poza powierzchniami frontów i blatów istotną rolę w tym procesie odgrywają uchwyty meblowe. Stanowiąc bardzo silny w odbiorze akcent wzorniczy, potrafią zupełnie odmienić charakter mebli. Co istotne, przy ich użyciu można łatwo wprowadzić nową stylistykę do istniejącej już aranżacji.

 

Na rynku obecny jest szeroki wybór uchwytów i gałek o zróżnicowanym designie. Umożliwia to zaspokojenie oczekiwania osób o różnych gustach. Z jednej strony znajdziemy tu minimalistyczne propozycje przeznaczone do wnętrz nowoczesnych, z drugiej wzory, które mają nawiązywać do minionych epok, a pomiędzy nimi całą gamę innych, pośrednich modeli. Poza uchwytami dwupunktowymi, dostępnymi w różnych rozstawach, zwykle oferowane są także gałki. Do wysokich szaf kuchennych proponowane są długie, relingowe uchwyty, będące dopełnieniem danej linii okuć. Pozwala to tworzyć harmoniczne i przyjemne dla oka kompozycje.

Poza kształtem bardzo istotnym elementem uchwytów jest barwa. Dziś do łask wróciły kolory nadające wnętrzu ciepła. Chętnie wybiera się uchwyty w złocie z połyskiem, starym złocie, postarzanym mosiądzu, miedzi czy w kolorze czarnym. Łączy się je z białymi, antracytowymi i drewnianymi powierzchniami. Tak zaaranżowana na przykład kuchnia staje się miejsce przytulnym, w którym nie tylko się gotuje, ale po prostu chętnie przebywa.

Innym elementem, który może być przysłowiową wisienką na torcie w wystroju wnętrz są wieszaki. Modele oferowane przez markę Viefe wyróżniają się modnymi kształtami i kolorami. Odpowiednio skomponowane z resztą wnętrza będą stanowić silny element dekoracyjny. Połączenie elegancji z funkcjonalnością sprawia, że cieszą się one rosnącą popularnością wśród klientów. Na rynku nie ma wielu tego typu produktów, więc tym bardziej warto zwrócić uwagę na te ciekawe propozycje.

Jak widać okucia to element wystroju z ogromnym potencjałem. Umiejętne ich zastosowanie pozwala odmienić praktyczne każde wnętrze.

https://www.biuroejk.pl/

(opr. jz)

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług