Nowości w ofercie Forner na Warsaw Home 2021

Aż 36 nowych wzorów materiałów meblarskich zaprezentuje Forner podczas targów Warsaw Home & Contract 2021. Będą to dwie kolekcje płyt meblowych – Fero i Forrest oraz nowa kolekcja cienkich blatów kompaktowych – slim 12. Jeśli kochasz nowoczesny design i szukasz produktów do wykorzystania we wnętrzach, koniecznie zajrzyj na ekspozycję Forner: hala D, stoisko D2.06.

 

Znana z niebanalnej oferty materiałów meblarskich firma Forner na bieżąco poszerza swą ofertę. Doskonałą okazją do zaprezentowania nowości produktowych będą targi Warsaw Home & Contract, które odbędą się od 27 do 30 października 2021 r. w Warsaw Ptak Expo w Nadarzynie. W hali D (stoisko D2.06) Forner premierowo przedstawi dwie nowe kolekcje płyt meblowych oraz nową kolekcję blatów kompaktowych.

Forrest – płyta meblowa w 100% z drewna z recyklingu

Kolekcja Forrest, na którą składa się 12 dekorów, to coś więcej niż dekoracyjne płyty meblowe. To wkład Forner w bardziej zielony i zrównoważony świat. Awangardowy proces produkcji nie wymagał ścięcia ani jednego drzewa. A to dlatego, że do stworzenia płyt meblowych Forrest wykorzystano drewno pochodzące w 100% z recyklingu.

Melaminowane płyty meblowe Forner z kolekcji Forrest wyróżnia nie tylko proekologiczne podejście do tworzenia materiału meblarskiego. Płyty Forrest to przede wszystkim wysoka jakość, głębokie struktury powierzchni oraz nowoczesny i uniwersalny design. Płyty Forner Forrest sprawdzą się w dowolnej aranżacji i ułatwią kreację pięknych wnętrz.

Fero – metalowy look dekoracyjnych płyt meblowych

Równie interesującą kolekcją płyt meblowych Forner, której premiera odbędzie się podczas targów Warsaw Home, jest Fero. Metalowy look kolekcji Fero uzyskano w procesie tzw. metalizacji próżniowej. Dekoracyjny film na powierzchni płyty został pokryty „metaliczną mgiełką” o grubości nieprzekraczającej 1 mikrona. To sprawia, że materiał meblarski jest łatwy w obróbce, cięciu, okleinowaniu i frezowaniu. A przede wszystkim wygląda obłędnie!

Kolekcja Fero o metalicznym looku to oryginalne spojrzenie na kolorystykę dekorów płyt meblowych i gotowy materiał dekoracyjny do zastosowania w najbardziej designerskich wnętrzach.

slim 12 – nowa kolekcja cienkich blatów kompaktowych

Forner systematycznie poszerza również swoją kolekcję cienkich blatów kompaktowych. slim 12 to blaty kompaktowe HPL o grubości 12 mm. Łączą one w wyjątkowy sposób w sobie nowoczesny design i funkcjonalność. Dzięki temu idealnie nadają się do stworzenia pięknych wnętrz, w tym kuchni i łazienek.

18 szlachetnych i zróżnicowanych dekorów o niepowtarzalnym wzornictwie oraz duży format materiału ułatwią stworzenie unikalnych powierzchni poziomych, całych mebli, jak i pionowych elementów dekoracyjnych.

Niezwykle przyjemna w dotyku, jedwabista powierzchnia blatów Forner slim 12 charakteryzuje się technologią antyfingerprint. Jest poza tym odporna na parę, wilgoć, zadrapania i uderzenia. W przypadku powierzchni matowych wyróżnia się niewiarygodnie niskim poziomem odbicia światła. Jest także łatwa w czyszczeniu i antybakteryjna.

Ekspozycję Forner podczas Warsaw Home uzupełnią m.in. cieszące się niesłabnącym powodzeniem ultramatowe płyty Velvet, włoskie płyty meblowe, a także akrylowe płyty meblowe na wysoki połysk. Zastosowanie każdego z nowatorskich materiałów meblarskich Forner gwarantuje efekt WOW we wnętrzach. Jeśli więc szukasz produktów, które ułatwiają tworzenie nowoczesnych i niebanalnych wnętrz – blatów, frontów meblowych czy płyt dekoracyjnych – zajrzyj na stoisko firmy Forner.

https://www.forner.pl/

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług