Meble opowiadające historię – wybrane obrzeża w stylu vintage

Stare meble drewniane, a także meble stylizowane na używane są niezwykle popularne, tworząc przy tym wyjątkową atmosferę oraz autentyczność również w nowoczesnych przestrzeniach. Ostermann oferuje pasujące obrzeża do produkcji tych mebli.

Wczasach, kiedy tempo życia jest coraz to szybsze, nasze możliwości coraz to bardziej kompleksowe, a rzeczywistość bardziej wirtualna, tęsknimy za czymś starym, znanym i nostalgicznym we własnych czterech kątach. Jednak nie każdy chce mieć w mieszkaniu starą komodę lub starą szafkę kuchenną babci. Dzięki najmodniejszym powierzchniom w stylu vintage oraz pasującym obrzeżom i okuciom firmy Ostermann budowane są nowoczesne meble, które łączą nostalgię z nowoczesną funkcjonalnością.

Stylizowane stare drewno

Farba jest wyblakła lub łuszczy się, w wielu miejscach widoczne jest nawet drewno ukryte pod farbą. Ciemne ślady po zadrapaniach oraz szlifowaniach świadczą o tym, że powierzchnia ma już za sobą ładnych parę lat. Obrzeża ABS „Vintage struktura drewna” firmy Ostermann nadają nowym meblom staromodny wygląd. Obrzeża są dostępne w wymiarach: 23, 33, 43 oraz 100 x 1 mm.

Stare żelazo

Obecnie w modzie są meble pokryte rdzą. Jednak mają jedną wadę: rdza farbuje i łuszczy się, a czasami nawet dalej rdzewieje. Z tego powodu istnieje wiele powierzchni meblowych o wyglądzie rdzy, które imitują niezwykły wygląd oraz wyjątkową haptykę. Ostermann poleca obrzeża ABS „Ceramic rusty struktura kamienia”. Można je nabyć w szerokościach: 23, 33, 43 i 100 mm oraz grubościach 1 i 2 mm.

Dąb ze śladami użytkowania

Ten, kto chce produkować meble z mało widocznymi śladami użytkowania, powinien koniecznie obejrzeć obrzeża ABS „Vintage dąb struktura drewna”. Klasyczny, przyciemniony dekor dębu posiada subtelne, ciemne „ślady po szlifowaniu”. Poza tym obrzeża urzekają nie tylko realistycznym wyglądem, lecz również niezwykłą haptyką realistycznie powabnej struktury drewnianej. Dostępne są one w szerokościach: 23, 33, 43 i 100 mm oraz grubościach 1 i 2 mm.

Obrzeża w każdej długości od 1 metra

W przypadku obrzeży meblowych w modnych dekorach zawsze opłaca się składanie zamówienia na metry, ponieważ w ten sposób można zaoszczędzić na niepotrzebnych odpadkach i drogim magazynowaniu materiału. Na życzenie stolarza firma Ostermann może rozciąć obrzeża 100 mm na dowolną pożądaną szerokość. Zamówienia na artykuły magazynowe złożone do godz. 16:00 firma wysyła w tym samym dniu.

Więcej informacji na www.ostermann.eu

W firmie Ostermann USŁUGI pisze się wielkimi literami

Firma Ostermann oferuje obrzeża:

  o każdej długości, począwszy od 1 m,

  o każdej szerokości do 100 mm,

  o różnych grubościach,

  z ABS, melaminy, akrylu, aluminium i drewna,

  wykonane w technice Airtec (gotowe do wysyłki w cztery dni robocze),

  wykonane w technice laserowej (gotowe do wysyłki w cztery dni robocze),

  produkowane w technice Infratec (gotowe do wysyłki w cztery dni robocze),

  na życzenie z warstwą kleju topliwego.

Ostermann ma jeden z największych asortymentów obrzeży w Europie. Oferta obejmuje około 120.000 możliwych dopasowań obrzeży do płyt. Zamówienia złożone do godz. 16:00 wysyłane są w tym samym dniu, na każde zamówienie przez Internet udzielany jest 2% rabat.