Nowe obrzeża dopasowane do rynkowych trendów

Firma el-mech-Plast, jak co roku, przygotowała nowości dla swoich klientów. Bazując na aktualnych trendach oraz zapytaniach, zaktualizowano listę oferowanych dekorów i wybarwień profili meblowych, opierając się o te najbardziej popularne na rynku macierzystym oraz rynkach zagranicznych.

Szczególna uwaga przedsiębiorstwa skupiła się na produktach firmy Egger – jednego z głównych, zdaniem el-mech-Plast, producentów płyt meblowych o ciekawych i dopracowanych dekorach. Pojawią się również całkiem nowe produkty. Klienci EMP, oprócz tych znanych i oferowanych dotychczas wyrobów, w bieżącym roku dostaną nową listwę kuchenną oraz cokołową. Główny nacisk kładziony jest jednak na obrzeża, tu niezmiennie od 20 lat firma oferuje doskonały stosunek ceny do wysokiej jakości produktu! Swoboda w wyborze wymiarów obrzeży, gama ponad 200 dekorów stanowią o atrakcyjności oferty dla producentów mebli.

Warto również wspomnieć o ciekawej i na czasie propozycji obrzeży imitujących powierzchnie kamienne lub tkane. Znajdują one zastosowanie w nowoczesnych wnętrzach, gdzie zasada dopasowania obrzeża do płyty meblowej nie stanowi reguły. Śmiałe i bazujące na kontraście połączenia płyt z obrzeżem dają doskonały efekt nowoczesnej stylizacji wnętrz.

Nie możemy jednak zapomnieć o klasykach, a więc wiecznie modnych orzechach i dębach. Po latach minimalizmu i wręcz sterylnych białych wnętrzach coraz wyraźniej zaobserwować można powrót starych, masywnych form meblowych, gdzie z powodzeniem stosuje się obrzeża o szerokościach 60-90 mm, mające wyraźną strukturę odwzorowującą korę drzewa i nawiązujące do niej nie tylko barwą, ale również ciekawym efektem w dotyku. Czyżby to tęsknota za bliskością z naturą?

Dopełnieniem ofert EMP jest szeroka gama unikolorów i pasteli w różnych wykończeniach powierzchni – od supermatu do połysku.

Ciekawe kompozycje materiałów i kolorów to jedno, a funkcjonalność to inna sprawa… Tu warto zwrócić uwagę na, wcześniej wspomnianą, propozycją el-mech-Plast, czyli kolejną listwę kuchenną – La (dwie poprzednie to Lp i Lk), która dzięki swej aluminiowej powierzchni jest bardzo trwała i zawsze modna! Aluminium dodatkowo zabezpieczone jest folią, która chroni przed niechcącym zarysowaniem podczas montażu i transportu. Pozostając w kuchennych klimatach, w tym roku w ofercie firmy pojawi się kolejny nowy produkt – listwa cokołowa, która będzie dostępna w kilku wariantach: białym, czarnym i aluminiowym.

Dążenie do coraz bogatszej oferty, dbałość o jakość i szczegóły oraz bezpieczeństwo (produkty posiadają atest PZH) to czynniki, które zadecydowały o ugruntowanej pozycji firmy na rynku krajowym i za granicą. Świadczy o tym rzesza zadowolonych klientów, z którymi EMP współpracuje długie lata – gratulujemy!