Marka BoConcept otworzyła 300. salon i kontynuuje ekspansję

Globalna marka meblowa BoConcept projektuje, rozwija i produkuje meble w Danii już od 1952 roku. 17 lipca świętowała otwarcie swojego 300. salonu na świecie, w Bostonie w USA. Jest to kolejne wyjątkowe osiągnięcie firmy po tym, jak 2020 roku otworzyła 22 nowe salony.

 

Firma posiada ambitny plan rozwoju na następne dwa lata. Otworzenie ponad 20 nowych salonów w 2021 roku i osiągnięcie 350 salonów do końca 2023 roku. W ten sposób BoConcept wraz ze swoją siecią partnerów franczyzowych przyśpiesza stabilną ekspansję. Umacnia także obecność na 64 rynkach na całym świecie.

Salon BoConcept Boston-Dedham zaprojektowany został w myśl konceptu marki „Store Ekstraordinær”. Czerpiąc inspirację z kolekcji BoConcept, wykorzystano drewno, kamień, a także rośliny dla uzyskania ciepłej biofilnej atmosfery. Kontrast stali i betonu łagodzą zasłony. Otulają one serce salonu: prywatną strefę przeznaczoną dla Usługi Projektowania Wnętrz. Tutaj klienci mogą otrzymać indywidualne porady, omówić swoje potrzeby i poznać bogatą kolekcję kolorów i materiałów BoConcept.

BoConcept pomaga swoim klientom projektować dom, który prawdziwie odzwierciedla ich osobowość. Czyni to za pomocą mebli, które można niemal dowolnie personalizować oraz osobistej Usługi Projektowania Wnętrz. Poprzez konsultację z projektantem BoConcept, czy to w salonie, online, czy w domu, klienci mogą otrzymać wskazówki i porady. Począwszy od stylizacji sofy po pełny projekt wnętrza z moodboardami i wizualizacjami 3D.

Jesteśmy dumni z otwarcia 300. salonu razem z Anthonym Goodh’em i Luisem Rojas, naszymi Franczyzowymi Partnerami w Bostonie, znacząc kolejne ważne osiągnięcie w globalnej ekspansji marki. W wymagającej i szybko zmieniającej się branży modelu omnichannel, BoConcept nieustannie inspiruje klientów, oferując im wyjątkowe doświadczenia i usługi poprzez innowacyjne salony i utalentowanych Projektantów Wnętrz”, mówi Michael Linander, Chief Retail Officer, BoConcept.

Ideą BoConcept jest czynienie przestrzeni do życia i pracy bardziej wyjątkowymi miejscami. Dzięki ciągłej globalnej ekspansji, marka chce docierać do coraz większej rzeszy klientów.

O firmie

BoConcept zostało założone w 1952 roku w Danii. Dzisiaj jest jednym z najbardziej globalnych producentów mebli z 300 salonami w 65 krajach. Marka pracuje z nagradzanymi projektantami, tworząc kolekcję mebli, dodatków i lamp dla mieszkań i przestrzeni biznesowych. Pod hasłem „Live Ekstraordinær” BoConcept oferuje swoim klientom osobistą Usługę Projektowania Wnętrz oraz jedne z najlepszych na rynku możliwości personalizacji mebli. Jest to możliwe zarówno w przestrzeni prywatnych jak i publicznych – bez uszczerbku na designie czy estetyce.

Obecnie marka posiada 300 salonów w 64 krajach na całym świecie. W Polsce znajduje się 7 salonów, w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i dwa salony w Warszawie.

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług