MEBLE POLSKA jednak dopiero w lutym

Jesienią w Poznaniu nie zostaną zorganizowane targi meblowe. – Nasze rozmowy z producentami mebli utwierdziły nas w przekonaniu, że najlepszym okresem na organizację udanych kontraktacji meblowych jest początek roku. Dlatego zapraszamy wszystkich na Targi MEBLE POLSKA do Poznania w dniach 22-25 lutego 2022 roku – mówi dyrektor targów MEBLE POLSKA Józef Szyszka.

 

Grupa MTP była w pełni przygotowana do organizacji we wrześniu – zgodnie z wcześniejszymi sugestiami niektórych stałych uczestników – wydarzenia targowego dla branży meblowej o zasięgu krajowym. Ostatecznie jednak zdecydowana większość potencjalnych wystawców dokonała już kontraktacji na najbliższy sezon w pierwszej połowie roku. Część z nich skorzystała przy tym z majowej edycji online Targów MEBLE POLSKA, w której wzięło udział 54 wystawców oraz 1002 uczestników z 44 krajów. – Wspólnie z naszymi partnerami doszliśmy do wniosku, że w takiej sytuacji organizowanie jesiennego wydarzenia nie przeniesie ich uczestnikom wystarczających korzyści biznesowych. Przygotowujemy już zatem kolejną edycję targów MEBLE POLSKA w normalnym lutowym terminie – wyjaśnia Józef Szyszka.

Według wstępnych deklaracji wystawców ekspozycja targów MEBLE POLSKA 2022 będzie równie okazała jak ostatnia ich edycja przed pandemią. – Wszyscy w branży, zarówno producenci, jak i kupcy meblowi tęsknią już za bezpośrednimi spotkaniami i rozmowami – mówi Józef Szyszka.

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług