LIFT-O-MAT DD

 

Firma Pivexin Technology jest bezpośrednim dystrybutorem niemieckiego producenta sprężyn gazowych Stabilus GmbH. Przy stale rozwijającym się asortymencie jest w stanie zaproponować innowacyjne i ciekawe rozwiązania dla branży meblarskiej.

Jednym z czołowych produktów marki Stabilus są sprężyny gazowe LIFT-O-MAT. Są one najczęściej używanym elementem wykorzystywanym do wspomagania otwierania i zamykania klap. Oprócz standardowej wersji firma Pivexin dostarcza również specjalistyczne modele, jak na przykład LIFT-O-MAT DD – sprężynę gazową pchającą z dynamiczną amortyzacją. Dzięki specjalnie skonstruowanej budowie wewnętrznej z wyciętym rowkiem w cylindrze może ona mieć dowolnie regulowaną prędkość wysuwu tłoczyska na całej długości skoku, co pozwala na indywidualne dopasowanie sprężyny do zapotrzebowania klienta. Dodatkowymi zaletami LIFT-O-MATU DD jest dowolna pozycja montażowa, z zachowaniem jednocześnie płynnej amortyzacji na całej drodze wysuwu tłoczyska.

Standardowym wykorzystaniem dynamicznej amortyzacji jest użycie jej we wszelkiego rodzaju klapach, szafkach, w których często jedyna możliwa pozycja montażu sprężyny gazowej jest w poziomie.

Kolejnym ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie LIFT-O-MATU DD w specjalistycznych szafkach wystawowych, na przykład na papierosy, których ekspozycja w pewnych krajach jest ograniczana prawem. Samozamykające się drzwi są idealnym sposobem na stworzenie praktycznego i efektownego regału wystawowego.

Sprężyna gazowa zamontowana w szafce po wyciągnięciu pożądanego przedmiotu łagodnie domyka drzwi.

Każda ze sprężyn LIFT-O-MAT DD firmy Stabilus oferowanych przez firmę Pivexin Technology może być specjalnie zaprojektowana i wyprodukowana pod indywidualne potrzeby projektu. Pracownicy Pivexin Technology służą klientom wszelką pomocą i wsparciem technicznym.

Specjalnie dla czytelników miesięcznika „Meble, Materiały i Akcesoria” firma Pivexin Technology przygotowała wyjątkową ofertę. Każdy klient, który zapyta o oferowane przez nią sprężyny gazowe LIFT-O-MAT DD, powołując się na ten artykuł, otrzyma aż 15% rabatu. Dostawca zaprasza do kontaktu i współpracy.

(ap)

.