BLACK+DECKER® nawiązał współpracę z Mikołajem

Firma BLACK+DECKER® nawiązała współpracę ze Świętym Mikołajem. Wspólnie przygotowano specjalne, świąteczne zestawy domowych narzędzi, które już niebawem znajdziemy pod choinką, w każdym domu. Św. Mikołaj zwrócił się do firmy z prośbą o zestawienie narzędzi i akcesoriów, odpowiednich dla rodzin i singli, kobiet i mężczyzn urządzających, remontujących i dekorujących swoje mieszkania, początkujących majsterkowiczów, jak również tych z umiejętnościami pozwalającymi wykonać niewielkie prace remontowe. W ten sposób powstały przykładowe zestawy: EGBL18BAST, EPC12BAST2 i MT300AST2. Wszystkie w atrakcyjnych cenach.

Największym, uniwersalnym zestawem narzędzi do domu jest EGBL18BAST od BLACK+DECKER®, niezbędny podczas urządzania i dekoracji wnętrz, w tym: montowania mebli, wieszania karniszy, półek i obrazów. Według Św. Mikołaja zestaw przyda się zarówno majsterkowiczom, parom wprowadzającym się do swojego pierwszego, wspólnego mieszkania, jak i dbającym o wystrój wnętrza domatorom. Jego podstawą jest wiertarko-wkrętarka zasilana akumulatorem 18V o pojemności 1,5 AH pracująca na obrotach niskich (wkręcanie) i wysokich (wiercenie). Prędkość wiertła bez obciążenia sięga 650 obr/min, a moment obrotowy 28 Nm. Maksymalna średnica wiercenia w drewnie to 25 mm, w stali 10 mm. W komplecie znajduje się aż 165 akcesoriów, w tym: uchwyt magnetyczny na bity, cztery rozmiary kołków rozporowych, wiertła: do metalu – HSS, drewna, betonu, cegły, a także dodatkowy akumulator. Całość mieści się w wygodnej i pojemnej walizce transportowej z przezroczystą pokrywą i przegródkami. EGBL18BAST-QW BLACK+DECKER® kosztuje około: 638 zł.

Równie uniwersalny, choć oferujący mniej akcesoriów, ale za to bardziej ekonomiczny jest zestaw narzędzi BLACK+DECKER® EPC12BAST2. Specjalnie na prośbę Św. Mikołaja jego cena została obniżona do 323 zł. Zestaw obejmuje narzędzia niezbędne do drobnych napraw, montażu mebli, wieszania półek, lamp i obrazów oraz instalacji żaluzji, zasłon, czy rolet. Jest niezwykle łatwy w obsłudze dzięki czemu może stanowić prezent dla osób stawiających pierwsze kroki w majsterkowaniu, kobiet jak i mężczyzn. EPC12BAST2 składa się z zasilanej 12V akumulatorem niklowo-kadmowym o pojemności 1.0 AH wiertarko-wkrętarki i 12 elementów wyposażenia dodatkowego. Komplet akcesoriów zawiera: uchwyt magnetyczny na bity, dwustronny bit z nasadką PH2, 10 wymiennych wierteł oraz zapasowy akumulator. Całość mieści się w poręcznej walizce z dużym uchwytem, zdejmowaną pokrywą i przegródką na wiertła.

Dla zawansowanych majsterkowiczów, którym niestraszne prace remontowe, Św. Mikołaj i BLACK+DECKER® wybrali oscylacyjne elektronarzędzie wielofunkcyjne MT300AST2. Pozwala ono na realizowanie trudniejszych prac wykończeniowych, obejmujących m.in.: cięcie i szlifowanie: drewna, kamienia, metalu, płyt gipsowo-kartonowych, bloczków gazobetonowych, paneli, plastików i włókien szklanych, zdejmowanie linoleum oraz płytek ceramicznych, a także usuwanie kleju, polerowanie i odrdzewianie. MT300AST2 napędza silnik o mocy 300W, który reguluje prędkość pracy pomiędzy 10.000, a 22.000 obr./min. Elektronarzędzie posiada system umożliwiający beznarzędziowe mocowanie akcesoriów oraz adapter do mocowania akcesoriów innych marek, wygodną, ogumowaną rękojeść oraz podkładkę szlifującą ze zintegrowanym odciągiem pyłu. W zestawie znajdziemy ponadto 5 ostrzy: segmentowe, skrobakowe, skrobakowe elastyczne oraz dwa ostrza do precyzyjnego cięcia wgłębnego, a także 6 papierów ściernych (ziarnistość: 60, 80, 120). Wszystko mieści się w kuferku ze zdejmowaną pokrywą oraz przegródkami na akcesoria. Cena detaliczna zestawu MT300AST2 od BLACK+DECKER® wynosi ok. 503 zł.

Firma Stanley Black & Decker

to globalny producent narzędzi ręcznych, elektronarzędzi oraz akcesoriów i systemów przechowywania, a także dostawca innowacyjnych rozwiązań dla bezpieczeństwa, ochrony zdrowia czy infrastruktury. Od 1843 roku firma zapewnia przedsiębiorstwom przemysłowym, profesjonalistom i indywidualnym konsumentom najwyższej jakości, nowatorskie, mocne narzędzia, które pomagają budować, naprawiać i chronić najważniejsze ich projekty. Firma Stanley Black & Decker dąży do doskonałości zobowiązując się do prowadzenia zrównoważonej polityki gospodarczej oraz ochrony środowiska naturalnego dla poprawy jakości życia swoich klientów i społeczności, w których żyją. Stanley Black & Decker ma swoją siedzibę w Connecticut w Stanach Zjednoczonych i zatrudnia około 50.700 pracowników na całym świecie . W zeszłym roku zanotowano przychód na poziomie 11 mld dolarów.
 

.