Ławostoły do jadalni i salonu

Wygoda, funkcjonalność, duże możliwości aranżacyjne – to najbardziej cenione walory nowoczesnych mebli. Najchętniej kupowane meble skrzyniowe to zestawy modułowe, które można na wiele sposobów komponować w zależności od inwencji i układu pomieszczenia.

Dużą popularnością wśród nabywców cieszą się też rozkładane stoły, których rozmiar możemy dopasować do naszych potrzeb. Dzięki zastosowaniu takich wielofunkcyjnych i uniwersalnych mebli nawet posiadacze małych mieszkań wyposażą je tak, aby stworzyć wnętrza sprawdzające się w różnych okolicznościach. Z pewnością docenią oni zalety ławostołów – mebli, które mogą zmieniać swoje przeznaczenie. Umożliwia to zastosowany w nich mechanizm podnoszenia i rozkładania blatu, dzięki któremu w prosty sposób przekształcimy ławę w stół do jadalni. W asortymencie świetnie znającej potrzeby klientów firmy Mebin występują cztery typy ławostołów, którymi można zaspokoić indywidualne wymagania użytkowników.

Specjalny wsad pozwala na wydłużenie blatu w takich meblach nawet o kilkadziesiąt centymetrów – ze 120 do 160cm. W typach I i II można pozostawić go na wysokości 56 cm albo podnieść do poziomu 76 cm. Typy III i IV posiadają wyjątkowo atrakcyjne parametry użytkowe. W pneumatycznym ławostole typu III maksymalna długość blatu wynosi aż 220 cm. Z kolei automatyczny ławostół typu IV jest najwyższym modelem w ofercie – maksymalna wysokość blatu wynosi 79 cm, z możliwością jego obniżenia do 61 cm. Warto zatem pomyśleć o wyposażeniu mieszkania w takie praktyczne sprzęty, zwłaszcza z myślą o świętach, kiedy trzeba stworzyć dodatkowe miejsce dla większej liczby gości. Zmiana gabarytów tych mebli jest wbrew pozorom prosta i nie wymagająca wysiłku. Jest to możliwe dzięki zastosowanym nowoczesnym mechanizmom, automatycznym lub pneumatycznym. Typ III oraz IV został wyposażony w pneumatyczny podnośnik dający możliwość automatycznego podniesienia blatu, natomiast typ IV posiada mechanizm pozwalający na automatyczne wysuwanie i chowanie wsadu , pozostałe I i II mają, czteropunktowe mechanizmy śrubowe.

Właściciele mebli, z którejś z nowoczesnych serii tego producenta, bez problemu dobiorą pasujący do niej ławostół. Umożliwia to uniwersalne nowoczesne wzornictwo i kolorystyka, pasująca do wybarwienia zastosowanego w jego nowoczesnych kolekcjach. Mamy więc do czynienia z bogatą paletą kolorów, którą tworzą: naturalny dąb, orzech, orzech antyczny, palisander lub czereśnia, połączone z czernią lub wanilią. Wszystkie elementy okleinowane i drewniane tych mebli, lakierowane są farbami wodnymi przyjaznymi dla środowiska i nieszkodliwymi dla użytkownika. W ławostołach typu I i II na blat została naklejona tafla eleganckiego czarnego szkła Lacobel.

Komfort w dzisiejszych czasach oznacza możliwość szybkiej realizacji indywidualnych potrzeb. Konstrukcja ławostołu sprawia, że z łatwością dopasowuje się on do pożądanej przez nas funkcji. Ten walor, w połączeniu z dobrym wzornictwem, solidnym wykonaniem i łatwą obsługą czyni z mebla ceniony element wyposażenia pokoju dziennego i jadalni.

Materiały prasowe Afir Biuro PR firmy Mebin

.

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług