Kup nogi drewniane on-line

Nóżki meblowe

Firma Conmarc z Wągrowca, od wielu lat produkująca drewniane nóżki do mebli, uruchomiła sprzedaż swoich produktów przez Internet. Od teraz, wchodząc na stronę www.nogizdrewna.pl, można łatwo i szybko wybrać produkowane modele i od razu złożyć na nie zamówienie.

Sklep internetowy producenta nóżek rozpoczyna swoje istnienie w sieci, więc dostępne są w nim na razie tylko podstawowe funkcjonalności, tak aby możliwe było złożenie zamówienia. Aplikacja jednak ciągle się rozbudowuje i w niedalekiej przyszłości dodawane będą kolejne funkcje, jak na przykład wybór koloru, na jaki mają być polakierowane nóżki i wiele innych. Obecnie na stronach sklepu dostępne są tylko nóżki w stanie surowym, przygotowane do lakierowania. Jednak oferowana na stronie gama modeli ma się systematycznie powiększać oraz pojawią się ciekawe promocje dla producentów mebli. Teraz w sklepie znajdziemy kilka podstawowych nóg z szerokiej oferty Conmarcu.

„Sklep powstał, aby zaspokoić potrzebę klientów indywidualnych oraz mniejszych fabryk mebli i tapicerni. Często odpowiadamy na zapytania mailowe klientów, którzy pytają o kilka sztuk danego modelu nóżki, a przecież mogliby po prostu wejść na stronę, wybrać najbardziej odpowiadające modele i od razu je zamówić. Założeniem sklepu miała być prostota i jak najwygodniejsza dla klienta obsługa. Tworząc layout, chcieliśmy konkretnie przedstawić produkt, bez zbędnych fajerwerków. Bardzo chętnie przyjmiemy od klientów wszelkie sugestie i podpowiedzi dotyczące funkcjonowania naszego e-sklepu” – mówi kierownik produkcji Szymon Konieczny.

.