Kolumny podnoszące LINAK® – 25 lat produkcji

W 1998 roku firma LINAK wprowadziła do oferty przełomowe rozwiązanie – elektryczną kolumnę podnoszącą DL1. Był to pierwszy na rynku system elektryczny do biurek typu sit-stand, który dał silny impuls do rozwoju nowego trendu. Dziś firma może się pochwalić ponad 10 milionami wyprodukowanych elektrycznych systemów biurkowych. Co istotne, kolumny podnoszące LINAK nadal wyznaczają nowe standardy.

 

LINAK projektuje i produkuje różnego rodzaju elektryczne kolumny podnoszące. Dostępne są one w szerokim zakresie prędkości, długości skoku i mocy. Znajdują zastosowanie zarówno w regulacji wysokości w biurkach do pracy siedząco-stojącej czy sprzęcie medycznym, jak i w obsłudze przemysłowych procesów produkcyjnych. Wprowadzają ruch do przestrzeni biurowej i mieszkalnej na różne sposoby – od precyzyjnej regulacji w niewielkim zakresie po wydajne i szybkie zmiany położenia. Przyczyniają się do poprawy ergonomii w każdym z zastosowań, co czyni je rozwiązaniem uniwersalnym i dostępnym dla każdego.
Szeroka oferta produktowa pozwala łatwo dobrać odpowiednią kolumnę elektryczną do konkretnego projektu lub zastosowania. Bogata gama opcji uzupełnia możliwość dostosowania tych wyrobów do specyfiki każdego projektu.

Obejrzyj film ilustrujący tę ciekawą historię

Firma LINAK każde rozwiązanie z zakresu kolumn elektrycznych, bez względu na jego zastosowanie, dostarcza jako kompletny system. Odbiorca otrzymuje poza samymi kolumnami: panele obsługowe, skrzynki kontrolne oraz wyposażenie dodatkowe i okablowanie.

Przez cały czas kolumny elektryczne duńskiego producenta wyznaczają światowe standardy niezawodnej, cichej i energooszczędnej regulacji wysokości. Poza swoimi walorami użytkowymi odznaczają się one także eleganckim wzornictwem i są niezwykle łatwe w montażu i integracji.

http://www.linak.pl

(opr. jz)

 

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług