Kolejna srebrna statuetka dla Centrum Designu Domoteka

Domodesign Weekend Aranżacji Wnętrz to ważne wydarzenie w branży wyposażenia wnętrz. Jego głównym celem jest zapewnienie klientom fachowej i rzetelnej wiedzy w zakresie aranżacji poprzez bezpośredni kontakt z czołowymi polskimi architektami i projektantami. Nic więc dziwnego, że zdobyło ono uznanie jury konkursu PRCH Retail Awards, które wyróżniło Domodesign Srebrną Statuetką w kategorii Wydarzenia.

 

Za nami XIV edycja prestiżowego konkursu PRCH Retail Awards organizowanego corocznie przez Polską Radę Centrów Handlowych dla branży retail: deweloperów, inwestorów, zarządców obiektów, a w tym roku również i firm usługowych. Celem konkursu jest promowanie najlepszych praktyk, nowych technologii, innowacyjności działań, a także docenienie prowadzących je zespołów. Zwieńczeniem konkursu jest Gala PRCH Retail Awards, najbardziej spektakularne wydarzenie branżowe, w trakcie którego odbywa się prezentacja laureatów i ich dokonań. W tym roku członkowie jury przyznali łącznie 36 nagród. W tym 8 złotych statuetek oraz 27 srebrnych, w 20 kategoriach biznesowo-strategicznych i marketingowych. Wśród laureatów tegorocznej edycji konkursu po raz kolejny znalazła się Domoteka, tym razem doceniona za projekt Domodesign, zdobywając Srebrną Nagrodę w kategorii Wydarzenie roku.

 

Centrum Designu Domoteka to miejsce wyjątkowe. To tu na jednej przestrzeni znajduje się ponad 600 marek w blisko 60 salonach, w których znaleźć można unikatowe meble i dodatki do wyposażania wnętrz. Przemyślana, różnorodna prezentacja oferty to nie jedyny atut tego miejsca. To także przestrzeń, w której miłośnicy dobrego designu znajdą szereg inspiracji, a dzięki takim wydarzeniom jak Domodesign, mogą poznać tajniki projektowania wnętrz oraz skorzystać z darmowych porad profesjonalistów.

Udana premiera

„Pierwsza edycja naszego nowego wydarzenia zakończyła się ogromnym sukcesem, o czym najlepiej świadczy Srebrna Nagroda w tak prestiżowym konkursie jak PRCH Retail Awards. To dla nas zaszczyt i wyróżnienie, ale też impuls do dalszego działania. Docenienie naszego wydarzenia, pokazuje jak ważny jest w promocji oferty z branży designu i wyposażenia wnętrz bezpośredni kontakt klientów z ekspertami i profesjonalistami z tej dziedziny. Zaproszenie do udziału w Domodesign czołowych polskich projektantów i architektów wnętrz znacznie podniosło prestiż eventu. Przede wszystkim zapewniło też naszym klientom fachową i rzetelną pomoc tak niezbędną przy urządzaniu własnego domu czy mieszkania” – mówi Agata Brzezińska, Head of CEE z firmy Pradera, Właściciela Domoteki.

Domodesign to weekend bezpłatnych wykładów i warsztatów dla osób zainteresowanych designem oraz aranżacją wnętrz, które są na etapie kupna własnego, mieszkania, przygotowują się do metamorfozy wnętrza, planują remont i chcą dobrze zaplanować budżet. To wydarzenie dla tych, którzy chcą samodzielnie zaprojektować przestrzeń lub potrzebują skonsultować projekt w zakresie wyboru produktów do wykańczania, aranżacji mieszkań, czy też inwestycji.

„Domodesign to nie tylko wydarzenie, ale przestrzeń, gdzie tworzy się piękno domów i mieszkań poprzez dialog i interakcję między inwestorami a specjalistami (architektami i projektantami), w otoczeniu pięknych i inspirujących przedmiotów, które zapewnia Domoteka i jej najemcy. Otrzymana od Polskiej Rady Centrów Handlowych nagroda to dowód na to, że nasze starania, będące wsparciem klienta w procesie urządzania domu i wnętrza, tworzeniu funkcjonalnych i wyjątkowych przestrzeni życiowych, zostały docenione. Cieszymy się, że to właśnie Domodesign i sama Domoteka stały się miejscem, gdzie pomysły i wyobrażenia spotykają się z rzeczywistością” – dodaje Przemysław Szklarzewski, właściciel PSGROUP, współorganizator „Domodesign”, twórca programu „Pomagamy Urządzać”, organizator wydarzeń branżowych z serii archiDAY, twórca archiDESK.

Domodesign 2023

Domodesign odbył się w dniach 22-23 września 2023 r. w warszawskiej Domotece przy ul. Malborskiej 41. Pierwszego dnia klienci Domoteki mogli wziąć udział w bezpłatnych warsztatach, które prowadzili znakomici architekci – Malwina Morelewska, Ewelina Białobrzewska z 4 kąty a stół 5 i Martyna Banaszczuk, Eliza Kamińska – Pracownia Projektowania Wnętrz PELIKAM oraz Alina Badora.

Drugiego dnia z kolei miały miejsce indywidualne konsultacje z architektami wnętrz, które stały się świetną okazją, żeby kompleksowo i skutecznie omówić pytania oraz wątpliwości dotyczące projektów w zakresie aranżacji wnętrz, remontów lub doboru produktów mieszkań i domów. Profesjonalnych porad udzielali Martyna Banaszczuk, Ewelina Białobrzewska/4 kąty a stół 5, Magdalena Czerwińska/Pi Studio Design, Marta Iglewska i Radosław Wójcik/Interiorsy, Monika Jabłońska-Sulej/Monika Jabłońska Design, Eliza Kamińska/Pracownia projektowania wnętrz PELIKAM, Wojciech Kolęda/less is core, Agnieszka Lesiuk/Art Design Studio, Anna Strzałkowska/Kuźnia projektów oraz Iza Szewc/Fabryka Nastroju. Wydarzeniu towarzyszyła wystawa „Inspirujące POLSKIE WNĘTRZA w obiektywie fotografa Yassena Hristova”. Partnerami eventu byli zaś magazyn LABEL, agencja PR OKK! oraz program doradczy pomagamyurzadzac.pl.

Centrum Designu Domoteka, fot. Bartek Barczyk

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług