Kolor w ruchu – LINAK® na interzum 2023

Epidemia COVID-19 sprawiła, że przez kilka lat tradycyjne spotkania targowe nie mogły mieć miejsca. Firma LINAK nie traciła czasu i przez ten okres, mimo przeciwności, wprowadziła na rynek wiele nowości. Teraz jednak wszystko wraca do normalności. Na targach interzum w Kolonii duński producent zaprezentuje zarówno swoje najnowsze rozwiązania, jak i starsze, cenione przez branżę produkty. Będzie je można jak dawniej dotknąć i sprawdzić w użyciu.

 

Hala 7.1, E019

LINAK zaprasza producentów mebli, architektów wnętrz, projektantów, a także fotografów i dziennikarzy do hali 7.1, na stoisko E019. To tu pokaże całemu meblarskiemu światu najnowsze osiągnięcia w technologii siłowników elektrycznych przeznaczonych do nowoczesnych biurek i najwyższej klasy komfortowych mebli, takich jak regulowane łóżka i rozkładane fotele. Producent liczy na inspirujące spotkania i owocną wymianę pomysłów i opinii.

Bezpłatne bilety

Firma zapewnia wszystkim zainteresowanym jej produktami bezpłatne kody na bilety wejściowe na targi. Można je uzyskać kontaktując się z polskim oddziałem firmy LINAK lub wypełniając formularz kontaktowy na firmowej stronie internetowej.

Trendowy kolor „come closer!”

Producent zaprezentuje na targach nowy modny kolor. Wybór padł na barwę o nazwie „come closer!” (co po angielsku znaczy – podejdź bliżej). Jest to jeden z siedmiu kolorów wybranych w tym roku przez COLORNETWORK®, sieć znanych producentów, którzy corocznie przedstawiają nową gamę odcieni dopasowanych do wielu różnych produktów wyposażenia wnętrz.

„come closer!” to niezwykła i piękna barwa, emanująca ciepłem, bezpieczeństwem i wygodą. Uniwersalna w zastosowaniu, doskonale sprawdzi się w domowym biurze, sypialni czy salonie. Kolor ten wyróżnia też wszechstronność w zakresie możliwości mieszania różnych materiałów nim pokrytych.

Elastyczne miejsce pracy

Obecnie obserwujemy trend przenikania się stref użytkowych we wnętrzach. Salon, jadalnia czy kuchnia stają się gabinetem – a biura coraz częściej nabierają charakteru salonów. Wszędzie kolor odgrywa istotną rolę. Przyjazne i ładne biura oznaczają również atrakcyjne miejsce pracy, a to ma znaczenie jeśli chcemy zachęcić pracowników do powrotu do biur.

Bez względu na to, czy wybór padnie na kolor standardowy, czy niestandardowy — produkty LINAK doskonale pasują do różnych projektów wnętrz.

Kolory tworzą emocje

LINAK został partnerem COLORNETWORK. Należy się zatem spodziewać, ze producent wprowadzi ten kolor do układu swojego stoiska. Jednak dokładnie będzie można  się o tym przekonać na targach w Kolonii.

Firma zaprasza do dyskusji o kolorach i trendach na wystawie interzum 2023 w dniach 9-12 maja.

https://www.linak.pl/

(jz)

 

 

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług