VERSALITE PLUS+ – nowoczesna prowadnica kulkowa

Prowadnica kulkowa VERSALITE PLUS+ to nowy produkt, który wzbogacił ofertę okuć meblowych firmy GTV. Zapewnia ona komfortowe i funkcjonalne, wieloletnie użytkowanie szuflad.

 

Prowadnice tego typu posiadają kulkowe łożyska wykonane ze stali, co przekłada się na ich znacznie większy udźwig, wysoki komfort użytkowania oraz trwałość.

Uniwersalność

Nowy produkt znajdzie zastosowanie praktycznie w każdym rodzaju mebli. Można go wykorzystać w szafkach biurowych, kuchennych, salonowych czy garderobianych. Wszędzie zagwarantuje płynny ruch szuflad, a dzięki swojej wytrzymałości zapewnia lepszą stabilność pracy oraz większą ładowność.

Łatwy dostęp

Okucie umożliwia pełne wysuwanie szuflady, co jest wygodne w każdym przypadku, ale szczególnie istotne przy użytkowaniu wąskich i płytkich mebli. Pełny dostęp do wnętrza jest oferowany w długościach prowadnic od 300 do 600 mm. Specjalna blokada chroni użytkownika, uniemożliwiając wypadnięcie szuflady z jej toru.

Delikatna i cicha praca

VERSALITE PLUS+ posiada nowy mechanizm soft close, który zapewnia wysoki komfort jej pracy. Ruch po prowadnicy odbywa się bardzo płynnie, do otworzenia lub zamknięcia szuflady potrzebna jest niewielka siła. Proces domknięcia odbywa się delikatnie oraz bezgłośnie, gdyż system soft close eliminuje dźwięki towarzyszące zwykle zamykaniu.

Wysoka jakość

Prezentowane prowadnice wykonano przy użyciu najwyższej jakości materiałów i technologii. Zastosowano w nich między innymi nowe, wytrzymałe 3-kulowe łożyska. VERSALITE PLUS+ mają wytrzymywać 80000 cykli otwierania i zamykania przy udźwigu 40 kg. Przekłada się to na długie lata ich bezproblemowej pracy. Trwałość i niezawodność produktu potwierdziło certyfikowane laboratorium SGS.

Prosty montaż

VERSALITE PLUS+ charakteryzują się minimalistycznym designem. Ich montaż i demontaż są łatwe i nie wymagają znaczącej ingerencji w zabudowę. Opcjonalnie prowadnik może być wypinany z prowadnicy.

https://www.gtv.com.pl/

(jz)

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług