Kolejne zmiany w salonach partnerskich BRW

Nowe studio kuchni w Opolu oraz metamorfoza salonów partnerskich w Olsztynie i Ostrołęce

Sierpień przyniósł kolejne zmiany w salonach partnerskich Black Red White. W Opolu powstało studio kuchni, natomiast w Olsztynie i Ostrołęce zmodernizowano dotychczasowe ekspozycje mebli. Nowe aranżacje z pewnością ułatwią Klientom znalezienie inspiracji do urządzenia funkcjonalnego i komfortowego mieszkania.

Studio mebli kuchennych Black Red White przy ul. Budowlanych 58 w Opolu powstało z myślą o osobach, które pragną kompleksowo wyposażyć wnętrze lub nadać mu nowy wyraz. Od końca lipca sklep oferuje kompleksowe usługi, począwszy od przygotowania projektu zabudowy przestrzeni, przez wykonanie pomiaru pomieszczenia, aż po montaż zamówionych mebli. W nowym opolskim studiu Klienci mogą dokonywać wyboru spośród trzech różnych linii mebli kuchennych Black Red White. Największe możliwości indywidualnej aranżacji wnętrza oferują kuchnie na wymiar Senso Kitchens. Ich praktyczne rozwiązania pomogą w ergonomicznym zagospodarowaniu pomieszczenia, a szeroki wybór wzorów i kolorów z pewnością zaspokoi wysokie wymagania Klientów. System kuchni Family Line prezentowany jest w dwóch wersjach: klasycznej i nowoczesnej. Modułowy charakter tej linii umożliwia zaaranżowanie kuchennej przestrzeni o dowolnym metrażu. Z kolei meble Junona Line – gotowe i niedrogie zestawy dla osób preferujących proste rozwiązania – najlepiej sprawdzą się w niewielkich wnętrzach.

Również ekspozycje mebli Black Red White w salonach meblowych w Ostrołęce oraz Olsztynie przeszły gruntowną renowację. Na Klientów czekają tam zupełnie nowe odsłony przykładowych aranżacji pomieszczeń. Szeroka oferta meblowa zadowoli wielbicieli nowoczesnych form i zwolenników tradycyjnego wzornictwa.

Dla wygody Klientów w olsztyńskim salonie powstał osobny dział poświęcony kuchniom, w którym wyeksponowano kolekcje modułowe Family Line, komplety Junona Line oraz zestawy Nika. Osoby poszukujące nowych elementów wyposażenia wnętrza w atrakcyjnych cenach powinny odwiedzić dział wyprzedaży w salonie w Ostrołęce, gdzie od ręki dostępnych jest wiele przecenionych mebli i dekoracji.

Źródło: BRW
Fot: Studio kuchni Black Red White Opole
 

.