Na dobry sen – Afrodyta

Kojąca muzyka, odprężająca kąpiel czy szklanka naparu z rumianku to popularne sposoby na problemy z zasypianiem. Relaksujący sen, niezbędny dla zdrowia i urody, zapewnić może również wygodny materac. Dobrym rozwiązaniem będzie Afrodyta od Fabryki Materacy Janpol.

Przygotowanie do snu
Dobry sen wpływa na nasze zdrowie i urodę. Jednak pozytywne efekty odpoczynku odczujemy dopiero wówczas, gdy stworzymy do niego odpowiednie warunki. Dbając o wyciszenie przed snem, przyniesiemy odprężenie umysłowi. Z kolei ciało najlepiej odpocznie na wygodnym podłożu – takim, które da mu właściwe podparcie i umożliwi całonocny wypoczynek bez zakłóceń. W tej roli doskonale sprawdzi się materac kieszeniowy Afrodyta marki Janpol.

Tradycja i nowoczesność na straży wygody

Afrodyta należy do grupy popularnych materacy zwanych kieszeniowymi. Ich konstrukcja opiera się na wykorzystaniu tradycyjnych sprężyn, z których każda umieszczona jest w osobnej kieszeni – stąd nazwa. Takie rozwiązanie, wraz z zastosowaniem siedmiu stref twardości materaca, gwarantuje odpowiednie, punktowe podparcie dla całego ciała przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności niezbędnej dla wygody spania.
W materacu Afrodyta oprócz sprężyn kieszeniowych, dla podniesienia komfortu użytkowania, zastosowano też warstwę lateksu i pianki. Pianka zapewnia materacowi twardość i stabilność, lateks – higienę i długą żywotność, ponieważ nie wchłania kurzu i jest materiałem bardzo trwałym.

Jeszcze więcej komfortu
Uczucie higienicznej czystości i utrzymanie właściwej temperatury ciała to również czynniki sprzyjające komfortowi wypoczynku. W materacu Afrodyta ich gwarancją jest zastosowanie wełny, stwarzającej uczucie ciepła, i przewiewnej bawełny. Ponadto wmontowany wentylator sprawia, że cały materac oddycha. Dodatkowo tkanina użyta jako pokrycie materaca posiada certyfikat OEKO-TEX® Standard 100.

Cena materaca (80×200 cm): 757 zł

Źródło/Fot: SFERA PR / JANPOL

.