Kamień i drewno – niezawodny duet w dekorach Interprint

Rezygnacja z pogoni za trendami i dążenie do ponadczasowych wnętrz, które z biegiem czasu nabierają szlachetnej patyny i pięknie się starzeją, to coraz częstsze podejście do projektowania. Wśród materiałów królują więc niezmiennie kamień i drewno – które zainspirowały również projektantów firmy Interprint.

 

Ponadczasowe wzory i kolory to klucz nie tylko do aranżacji, która opiera się zmieniającym trendom. To również wyraz troski o środowisko – zamiast zmieniać wciąż wyposażenie wnętrza i generować odpady, lepiej wybierać solidne rozwiązania, które nigdy nie wychodzą z mody. Chyba nie ma bardziej „odpornego” na trendy duetu niż kamień i drewno. To materiały, które są nieustannym źródłem inspiracji dla Interprint. Nie inaczej było w przypadku najnowszej kolekcji dekorów.

Enzo – dla odważnych

Bezkompromisowy, śmiały i pełen ekspresji. Taki właśnie jest dekor Enzo. Podobnie jak słynny marmur z Carrary również Calacatta Gold pochodzi z gór słonecznej Toskanii. Właśnie piękno tego naturalnego kamienia stanowiło inspirację dla twórców dekoru. To propozycja, która zdecydowanie wysuwa się na pierwszy plan, szczególnie stosowana na dużych powierzchniach. Gra kolorów w dekorze sprawia, że złoto, brąz i szarość przenikają się wzajemnie, tworząc wzór o niepowtarzalnej ekspresji, przywodzący na myśl skojarzenia ze współczesnym dziełem sztuki.

Dekor Enzo 083956/001

Kreto – siła spokoju
Powściągliwy i emanujący spokojem dekor Kreto świetnie wpisuje się w nurt ponadczasowych wnętrz utrzymanych w duchu szlachetnej prostoty. Inspirowany wiązowym drewnem, subtelny, z delikatnie zarysowanymi słojami stanowi doskonałą przeciwwagę także dla stali, szkła czy betonu. Mimo że nie narzuca się, skupia na sobie uwagę. Wzbudza podziw. Rozbudza ciekawość, a jego spokój udziela się innym. Zrównoważony i stonowany, a przez to jeszcze bardziej pociągający.

Dekor Kreto 012164/003

Więcej na: https://www.interprint.com/pl

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług