Atrium – plotery dla zakładów meblarskich, szklarskich oraz pracowni dekoracji wnętrz

Plotery drukujące w technologiach: sublimacyjnej, LED-UV, Eco, a także lasery do cięcia i grawerowania znajdują zastosowanie nie tylko w agencjach reklamowych i drukarniach, a także w zakładach meblarskich, szklarskich oraz pracowniach dekoracji wnętrz. Dzięki nowym technologiom druku cyfrowego można z powodzeniem personalizować meble, dekorować ściany, czy elementy małej architektury. Szerokie portfolio tych urządzeń oferuje firma Atrium Centrum Ploterowe.

 

Plotery dedykowane zakładom szklarskim i producentom mebli

Stołowy ploter LED-UV Mutoh PJ2508UF oraz hybrydowy ploter Efi Pro 16H to najnowsze drukarki do dużych nakładów w ofercie firmy Atrium.

Hybrydowa drukarka Efi Pro 16h (4 kolory + kolor biały) pozwala na wysokojakościowy druk wielowarstwowy. Ploter został zaprojektowany tak, aby zagwarantować niskie koszty eksploatacji, nie tracąc przy tym na jakości druku. Ponieważ ploter posiada pas transmisyjny, może on pracować w trybie ciągłym jako element linii produkcyjnej. Technologia LED-UV pozwala drukować na materiałach nietypowych, wrażliwych na wysoką temperaturę. Plotery tego typu umożliwiają druk na: szkle, plexi, drewnie, metalu, PCV, tworzywach sztucznych, skórze. Nadają się także do drukowania na materiałach do podświetleń, np. na bakelitach, szkle, lustrach, itp.

Efi Pro 16h

Mutoh PerformanceJet 2508UF – wielkoformatowy ploter stołowy LED-UV

Ploter ten posiada wymiary 1250 x 2540 mm. Łączy on w sobie zestaw zaawansowanych możliwości, które maksymalizują jego wydajność: 4 wysokowydajne głowice drukujące w technologii „grayscale” (zmienna kropla atramentu), możliwość druku przedmiotów o grubości do 10 cm i maksymalnej gramaturze 50 kg/m², wielostrefowy stół z podsysem (o różnych rozmiarach stref), system pinów pozycjonujących, a także możliwość rozbudowy do 6 głowic drukujących. Mutoh PerformanceJet 2508UF jest idealnym wyborem. Pozwala zwiększyć wydajność i zaoferować dostęp do wysokomarżowych zleceń z użyciem koloru białego i lakieru.

Mutoh PerformanceJet 2508UF

Plotery gadżetowe LED-UV – do mniejszych nakładów

Drukarki Mutoh XpertJet 461UF i XpertJet 661UF są odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na spersonalizowanych wydruków oraz produkcję małoseryjną do zastosowań komercyjnych i przemysłowych. Oba modele można konfigurować w ustawieniach CMYK lub CMYK + biały + lakier. Nadają się one do bezpośredniego drukowania na różnorodnych materiałach. Między innymi można drukować na trójwymiarowych obiektach o grubości do 15 cm, do formatu A2 plus. Drukowanie na ciemnych lub przezroczystych podłożach jest możliwe dzięki zastosowaniu atramentu białego. Z kolei 6 kolorów – lakier – pozwoli uszlachetnić wydruk na całej powierzchni lub wybiórczo.

W drukarkach tych stosuje się bezpieczne, bezzapachowe atramenty Mutoh US11 z certyfikatem Green Guard Gold. Są one  przeznaczone do sterylnych wnętrz, takich jak szkoły, przedszkola czy szpitale.

Mutoh XpertJet 1641SR Pro

Cięcie laserem i grawerowanie w drewnie, metalu, szkle i innych materiałach

Artemis SF 1390 to stołowy laser typu CO2. Idealnie nadaje się do cięcia i grawerowania w materiałach takich jak: akryl, tworzywa sztuczne, papier, drewno, MDF, sklejka, tkaniny, skóry, szkło, guma itp. Świetnie sprawdzi się w firmach reklamowych, zakładach szklarskich oraz meblarskich.

Plotery dla dekoratorów wnętrz

Dzięki ploterom eko-żywicznym Mutoh z powodzeniem można produkować spersonalizowane fototapety na wymiar, obrazy na płótnie i drewnie oraz wszelkiego rodzaju plakaty. Wśród najbardziej popularnych modeli takich ploterów są:
Mutoh XpertJet 1341SR Pro (1,3 m),
Mutoh XpertJet 1641SR Pro (1,6 m)
oraz Mutoh XpertJet 1682SR Pro (1,6 m).

Transferowy druk sublimacyjny na tekstyliach

Mutoh RJ-900XG i Mutoh XpertJet 1642WR to plotery sublimacyjne, które umożliwiają druk na: tkaninach, dzianinach oraz flagach. Znajdują zastosowanie w druku scenografii, stoiskach targowych, sklepowych oraz pozostałych aranżacjach wnętrz.

Ploter XpertJet 1642WR to najnowszy model drukarki sublimacyjnej firmy Mutoh o szerokości zadruku 1,6 m. Ploter jest wyposażony w dwie zupełnie nowe, ultraszerokie głowice drukujące piezo Mutoh AccuFine o zmiennej wielkości kropli. Zapewniają one najwyższą w swojej klasie dokładność druku (pozycjonowanie kropli).

Mutoh RJ 900XG

Drugie urządzenie, to ekonomiczna drukarka Mutoh RJ-900 XG (szerokość zadruku 107 cm) – najbardziej popularny ploter sublimacyjny w Polsce. Niska cena pozwala wejść w biznes firmom w fazie startupu, a kilka egzemplarzy umożliwia produkcję „pełną parą” dużym przedsiębiorstwom. „Mamy klienta, który posiada aż 53 egzemplarze tej drukarki w swoim parku maszynowym!” – wspomina Bartosz Zaremba z Atrium Centrum Ploterowe.

https://www.atrium.com.pl/

Druk UV na szkle

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług