Intuicyjność, precyzja, wydajność

Najlepszą odpowiedzią na wyzwania konkurencyjnego rynku są rozwiązania, które umożliwiają redukcję kosztów materiałów i robocizny, gwarantują niezawodną obsługę, a także jakość i precyzję. Firma Gerber Technology, której Intex jest wyłącznym, autoryzowanym przedstawicielem na polskim rynku, blisko pół wieku doświadczenia w dostarczaniu do przemysłu zaawansowanych urządzeń krojczych, opracowała cutter Paragon. Czyni on rozkrój łatwiejszym, dzięki czemu wprowadza produkcję na nowy, wyższy poziom. Ponadto jest łatwy w obsłudze, konserwacji i zapewnia wysoką jakość rozkroju.

 

System Paragon świetnie rozkrawa materiały takie jak owata, tkaniny i włókniny tapicerskie, tekstylia techniczne i inne podobne materiały. Paragon to szybki, łatwo dopasowujący się i inteligentny system rozkroju materiałów tapicerskich. Cechy te pozwalają operatorom szybko rozpocząć pracę na urządzeniu, przy najwyższej wydajności i bez straty jakości. Paragon analizuje wymogi każdego zadania, jak również parametry cięcia, aby zmaksymalizować szybkość i zoptymalizować jakość. Dostarcza wycięte elementy, które są idealne już przy pierwszym podejściu do ich rozkroju.

AccuMark „Łatwy Plan”

Nowością jest współpraca cuttera z modułem AccuMark „Łatwy Plan”. Użytkownik może szybko wygenerować plan rozkroju. AccuMark® generuje etykietę z raportem cięcia i kodem kreskowym. Kod zawiera nazwę pliku, rodzaj materiału oraz liczbę warstw, którą operator umieszcza na górnej warstwie nakładu. Materiał z lagowarki przesuwany jest na powierzchnię stołu cuttera Paragon. Operator cuttera skanuje kod kreskowy w celu pobrania odpowiedniego pliku cięcia.

Co ważne, system Paragon pomaga menadżerom w znajdywaniu sposobów na ulepszenie przebiegu procesów technologicznych. Jest to możliwe dzięki czytelnym statystykom i raportom dotyczącym całkowitego czasu rozkroju, przestojów produkcyjnych, odstępów między zadaniami, a także ilości wykrojonych elementów.

W obecnej rynkowej rzeczywistości niezwykle istotna jest dogłębna analiza potrzeb nie tylko dużych odbiorców. Także w małych i średnich przedsiębiorstwach z branży meblarskiej warto dostrzec potencjał rozwoju. Właśnie ta cecha, jak również dobry serwis i wysokiej jakości obsługa klientów, czynią z firmy Intex solidnego partnera.

Razem – Lectra i Gerber Technology

1 czerwca bieżącego roku doszło do połączenia firm Lectra i Gerber Technology. Konsolidacja możliwości badawczo-rozwojowych obu firm umożliwi połączonej firmie przyspieszenie rozwoju technologii Przemysłu 4.0. Pomoże także jej klientom wykorzystać pełny potencjał tych innowacji. Szerszy globalny zasięg połączonych firm pozwoli zwiększyć możliwości obsługi klientów na całym świecie dzięki większym zasobom i połączonym siłom zespołów sprzedaży i wsparcia Gerber Technology oraz Lectra.

Intex, wyłączny, autoryzowany dystrybutor Gerber Technology w Polsce, ten zaawansowany system rozkroju jednowarstwowego – cutter Z1, prezentował na tegorocznej edycji targów DREMA 2021 w Poznaniu.

http://www.intex.bytom.pl/pl/oferta/rozkroj-wielowarstwowy/cutter-paragonr

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług