Fronty z Włodawy

Firma Rudziewicz mająca swoją siedzibę we Włodawie w województwie lubelskim już od ponad 20 lat zajmuje się wytwarzaniem frontów meblowych oraz mebli. Od roku 2009 zakres produkcji został dodatkowo rozszerzony o drzwi wewnętrzne.

Przedsiębiorstwo wykonuje na zamówienie wszelkiego rodzaju fronty, meble oraz drzwi wewnętrzne. Projekty wykonywane są ze wszystkich materiałów dostępnych na rynku, zgodnie z wymogami klienta. Praktycznie nie ma tu ograniczeń kolorystycznych, a także wymiarowych. Fronty produkowane są z drewna litego, płyt fornirowanych oraz MDF-u lakierowanego. Mogą mieć wykończenie matowe lub na wysoki połysk.

Największą część produkcji firmy stanowią meble na wymiar. Przedsiębiorstwo dokonuje realizacji kompleksowych projektów wyposażenia wnętrz oraz dostarcza zabudowy różnego rodzaju. Produkuje także wszystkie elementy potrzebne do mebli.

Aktualnie największym popytem cieszą się wyroby o stylizacji nowoczesnej. Klienci zamawiają proste fronty z płyt fornirowanych oraz fronty drewniane klasyczne w różnych kolorach, ale najczęściej patynowane. Z gamy wykonywanych wzorów odbiorcy najczęściej sięgają po modele W3, W4, W10, W7.

Firma od lat współpracuje ze studiami projektowymi na terenie całego kraju, a za granicę jej wyroby trafiają do Szwecji i Wielkiej Brytanii.

(jz)
 

.