Forner – płyty meblowe dla wymagających

Forner pozwala wkroczyć w świat nowoczesnych i unikalnych materiałów dla rynku meblarskiego. Jesteśmy synonimem innowacyjności i niebanalnej oferty, jeśli chodzi o płyty meblowe i blaty. Przeczytaj, jakie produkty oferujemy branży meblarskiej.

 

W ostatnim czasie szczególną popularnością cieszą się matowe wykończenia powierzchni meblowych. Jeszcze kilka lat temu Forner, wprowadzając pierwsze kolory w eleganckiej, stonowanej i matowej kolorystyce, był w awangardzie. Jednak popularyzacja matowych płyt meblowych okazała się dobrym kierunkiem. Obecnie głębokie, dające wrażenie ciepła powierzchnie to już trend, który jest we wnętrzach popularny tak samo jak połysk.

Forner Velvet – dwustronny ultramat z technologią „anti finger print”

Na rynku prym wiodą płyty meblowe Forner Velvet. Płyta Velvet z dwustronnie nanoszoną ultramatową, niskorefleksyjną powłoką o podwyższonej odporności na zarysowania jest wzbogacona o technologię „anti finger print”. Płyta Velvet dostępna w 23 trendy kolorach, dopasowanych m.in. do palety RAL i NCS. Jest to produkt idealny na fronty czy inne elementy zabudów meblowych.

Materiał ten przebojem wdarł się na rynek meblarski i stał się hitem targów interzum, Meble Polska i Warsaw Home. To, co w płytach Velvet urzeka zarówno projektantów wnętrz, producentów mebli, jak i finalnych klientów, to ich przyjemne w dotyku i przede wszystkim głęboko matowe wykończenie w pastelowych kolorach.

Wymagający klienci docenią również superpołyskowe i supermatowe płyty meblowe, które Forner produkuje na bazie najlepszych dostępnych na rynku komponentów. „Wsłuchujemy się w potrzeby klientów – producentów mebli, stolarzy, ale także finalnych klientów i dla każdej z grup staramy się wypracować i zaoferować najlepsze rozwiązanie. Będąc elastycznym, możemy konkurować nie tylko ceną, ale także jakością, kolorystyką produktów odpowiadającą aktualnym trendom, ale także dopasowaniem nośnika i formatu płyty czy serwisem” – podkreśla Sebastian Bartkowiak, prezes Forner Sp. z o.o.

Włoskie płyty dekoracyjne 3D oraz cienkie blaty kompaktowe HPL

W portfolio produktowym Forner znajdziemy także inne materiały meblarskie. Forner jest dostawcą produktów szczególnych i wyjątkowych. Jest to cała gama produktów firmy Cleaf, czyli włoskich dekoracyjnych płyt meblowych o wyjątkowych strukturach 3D. Ich uzupełnieniem są laminaty HPL i doskonale spasowane obrzeża.

Włoskie płyty Cleaf, których Forner jest w Polsce oficjalnym dystrybutorem, to produkt wyróżniający się na rynku wzornictwem, designem oraz trwałością. Kolorystyka dostępna z magazynu to ponad 70 unikalnych dekorów. Struktury doskonale naśladujące rysunek różnego rodzaju drewna, skóry, szczotkowanego aluminium czy betonu doskonale sprawdzą się w meblach, jako okładziny ścienne, a także jako elementy dekoracyjne. Produkt jest dostępny także na płycie niezapalnej.

W ofercie Forner znajdziemy również blaty kompaktowe HPL o grubości zaledwie 1 cm. I choć nie są to produkty budżetowe, to na pewno wypełniają one niszę i wyróżniają się designem wśród propozycji konkurencji. Cienkie blaty kompaktowe Forner to produkt wyprzedzający trendy: wytrzymały, wilgocioodporny, z dopasowanym kolorystycznie rdzeniem, dostępny w 18 kolorach. Świetnie sprawdzi się do wykonania blatów kuchennych czy łazienkowych, parapetów, a także frontów meblowych.

(ww)

https://www.forner.pl/