Fest – przeszklone drzwi industrialne

Obecnie coraz bardziej popularnym trendem jest wykorzystanie we wnętrzach drzwi loftowych, zwane są one również drzwiami industrialnymi. Nadają one wnętrzu oryginalnego i eleganckiego charakteru. Szczególnie chętnie stosuje się je w nowoczesnych domach, loftach, a także w wysokich mieszkaniach. W Polsce drzwi takie produkuje firma Fest z Olsztyna.

Przesuwne i otwierane

W procesie produkcji przedsiębiorstwo wykorzystuje malowane na czarno profile aluminiowe oraz umieszczone między nimi hartowane tafle szkła. Zastosowanie szkła ma wiele zalet. Nadaje ono drzwiom efektownego wyglądu, powiększa też optycznie pomieszczenie i zapewnia doświetlenie przegrodzonej przestrzeni.

W ofercie znajdują się drzwi loftowe przesuwne i otwierane. Drzwi przesuwne posiadają wózki, które umożliwiają ich przesuwanie po prowadnicach, znajdujących się nad otworem drzwiowym. Z kolei drzwi otwierane to rozwiązanie klasyczne, wyposażone w uchwyt oraz zatrzask magnetyczny.

Ścianka loftowa

Coraz większą popularność zdobywa także wykorzystanie drzwi loftowych jako ścianek dzielących pomieszczenia. Jest to zrozumiałe, gdyż w miejsce zwykłej ścianki wprowadzany jest efektowny element nadający przestrzeni wyrazistą stylizację. Prostota kształtów zapewnia jego uniwersalność i ponadczasowość. Rozwiązanie to stosuje się w różnych wnętrzach, zarówno w apartamentach, loftach, jak i zwykłych domach mieszkalnych. Doskonale sprawdza się także w lokalach usługowych.

Ścianka jest w pełni skręcaną konstrukcją, jej montaż nie wymaga spawania. Może być ona wykonana zarówno z drzwi przesuwnych jak i otwieranych. W niektórych przypadkach stosuje się ściankę działową półotwartą – bez drzwi. Funkcjonuje ona wtedy tylko jako przegroda między dwoma przestrzeniami.

Wysokiej jakości materiały użyte do produkcji są gwarancją wysokiej wytrzymałości ścianek i bezpieczeństwa ich użytkowania.

https://fest.olsztyn.pl/

(jz)

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług