Ekologiczne segregatory do szuflad

Ekologia staje się coraz istotniejsza w życiu każdego z nas. Dzieje się tak, ponieważ jesteśmy coraz bardziej świadomi tego, co dzieje się z naszą planetą i odczuwamy konsekwencje jej zaniedbywania. Chcemy także sami robić jak najwięcej dla ekologii, dlatego też zaczynamy przywiązywać wagę do kwestii związanych z klimatem, pożywieniem oraz powietrzem. Stan tych wszystkich czynników ma bezpośredni wpływ na nasze zdrowie. Zaburzony klimat, niezdrowe jedzenie i wszechobecny smog to bardzo niekorzystne zjawiska. W walce o naszą planetę mają pomóc również ekologiczne segregatory do szuflad.

 

 

Firma Amix oferuje 6 modeli tego typu segregatorów: PL.43.ITAL.60.02, PL.43.60.03, PL.43.ITAL.80.03, PL.43.ITAL.80.04, PL.43.ITAL.90.03, PL.43.ITAL.90.04. Ułatwiają one istotnie segregację śmieci i dbanie o ekologię. Są także świetnym sposobem na zaoszczędzanie miejsca w mieszkaniu. Zamiast kilku koszy: do plastiku, papierów i do odpadów komunalnych, można zaopatrzyć się w ekologiczne segregatory do szuflad. Dzięki temu odpadki mogą być gromadzone w jednym miejscu.

Kosze z wygodnymi uchwytami i praktycznymi pokrywkami przeznaczone są do umieszczenia wewnątrz szuflady (np. System Box) o szerokości 600, 800 lub 900 mm. Wszystkie pojemniki wyposażone są w podstawkę, którą można dociąć pod wymiar szuflady oraz małe pojemniki na drobiazgi, nadające się do przechowywania środków czyszczących.

Dzięki szerokiej gamie dostępnych rozmiarów ekologiczny segregator na śmieci bez problemu można zamontować w każdym domu. Taki zestaw pojemników sprawia, że selekcja śmieci jest łatwym i przyjemnym zajęciem. Dzięki nim śmieci będą zawsze idealnie posegregowane, a użytkownicy segregatorów każdego dnia będą dokładać swoją małą cegiełkę do pracy nad zielonym światem.

http://www.amix.pl

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług