Dostawca materiałów najwyższej jakości

Nowigo Sp. z o.o. z Pomarzanowic koło Pobiedzisk w województwie wielkopolskim jest przedsiębiorstwem produkcyjno-handlowym działającym w branży drzewnej. Oferta przedsiębiorstwa obejmuje szeroki zakres materiałów wykorzystywanych w zakładach stolarskich i meblarskich. Od niedawna rozszerzyła swoją działalność o usługi transportowe i na ten moment dysponuje własną flotą pojazdów ciężarowych.

Należy podkreślić, że firma od początku swojego istnienia stawia na materiały najwyższej jakości, dlatego współpracuje wyłącznie z renomowanymi producentami materiałów drzewnych z całego świata. Dzięki temu oferowane produkty spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dążąc do zaspokajania dynamicznie zmieniających się potrzeb odbiorców, dostawca ciągle poszukuje nowych rozwiązań i wprowadza je do swojego asortymentu.

Rafał Gałązka z firmy Nowigo mówi: „Mając na względzie dobro klienta, jak również rozwój własny, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych kontrahentów, szukając dla nich materiału spełniającego ich wymagania. Jesteśmy zespołem pełnym sił do pracy i poszukiwań nowych gałęzi w sektorze drzewnym. Nasze podejście do ludzi owocuje zaufaniem obdarzanym nas przez wiele firm, poszerzając z dnia na dzień bazę zadowolonych klientów”.

Prezes spółki – Grzegorz Kujawa dodaje: „Chcemy poszerzyć nasz rynek zbytu i otworzyć się na nowych klientów, dlatego od marca bieżącego roku otwieramy skład naszych materiałów w nowej lokalizacji – Kępno, w woj. wielkopolskim, przy ulicy Poznańskiej 7A. Współpracujemy z dużą liczbą kontrahentów z tego regionu, stąd pomysł na wyjście im naprzeciw i stworzenie tam drugiego oddziału Nowigo. Dzięki temu będziemy mogli nawiązać współpracę z sąsiednimi województwami. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas w nowym miejscu”.

https://www.nowigo.pl/

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług