Precyzyjna i niezawodna – frezarka czołowa PF 80

Nowością w ofercie firmy Mafell jest frezarka czołowa (płaszczyznowa) PF 80. Urządzenie wyróżnia się wysoką jakością wykonania oraz przemyślanymi szczegółami funkcjonowania, co czyni z niego niezawodne i precyzyjne narzędzie pracy.

Zastosowanie

Maszyna sprawdzi się przy frezowaniu płaszczyzn, w naprawianiu pęknięć czy czopowaniu materiałów drewnianych. Poza drewnem można nią także obrabiać żywice epoksydowe. Optymalna powierzchnia styku umożliwia bezpieczną i dokładną pracę.

Funkcjonalność

PF 80 jest napędzana przez silnik o mocy 1050 W. Prędkość pracy reguluje się płynnie. Pozwala to dobrać obroty odpowiednio do zastosowania i zwiększa możliwości użycia tego narzędzia.

Cyfrowa elektronika zapewnia szereg wygodnych i przydatnych funkcji, takich jak: miękki start, zachowanie stałej prędkości pracy pod obciążeniem, redukcję prędkości obrotowej na biegu jałowym oraz zabezpieczenie przed przeciążeniem. Wrzeciono blokuje się w bezpieczny sposób od góry przy użyciu przycisku.

PF 80 posiada regulowany króciec odsysający, co także czyni obróbkę łatwiejszą i wygodniejszą.

Frezarka jest dostarczana w plastikowym pojemniku T-MAX, który umożliwia bezpieczny transport i sprawia, że wszystko jest pod ręką.

Niemiecka jakość

Certyfikat „Made in Germany” potwierdza wysoką jakość produkcji, która oczywiście odbywa się w Niemczech. Na każdym etapie wytwórczym frezarki są dokładnie kontrolowane, dzięki czemu użytkownicy otrzymują do rąk urządzenia trwałe i niezawodne, które będą im służyć przez wiele lat.

Dane techniczne PF 80:

– średnica frezu – 80 mm,
– nominalny pobór mocy – 1050 W,
– silnik uniwersalny – 230 V/50 Hz,
– znamionowa prędkość obrotowa biegu jałowego – 4200-10.000 obr./min,
– wymiary (szer. x dł. x wys.) – 160 x 350 x 155 mm,
– poziom ciśnienia akustycznego – 84 dB (A),
– wysokość zastosowania (ochrona palców) – 8 mm,
– ciężar – 3,1 kg,
– długość kabla zasilającego – 4 m.

https://www.mafell.de/pl/dystrybutorzy

(jz)

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług