Belans

Sposób na indywidualne urządzanie wnętrz

Podłogowy system do prowadzenia szklanych i drewnianych drzwi przesuwnych Belans to praktyczne i zarazem interesujące rozwiązanie, które stwarza nieograniczone możliwości w urządzaniu pomieszczeń biurowych i mieszkalnych. System doskonale sprawdza się szczególnie wówczas, gdy zamierzamy przenieść obciążenie drzwi z szyny sufitowej na posadzkę.

Producent oferuje pełne okucia do drzwi szklanych o grubości 8-10 mm i 11-13 mm oraz do drzwi drewnianych składające się z następujących komponentów: szyny sufitowej, prowadzącej do zamontowania do sufitu bądź ściany, stoperów, prowadnicy podłogowej, dwóch rolek podłogowych z ozdobnymi elementami wykończeniowymi oraz akcesoriów do umocowania systemu. Wszystkie komponenty nabyć można również oddzielnie. Całość uzupełnia szeroki asortyment pochwytów drzwiowych.

Okucia produkowane są w Niemczech ze zwróceniem szczególnej uwagi na jakość produktu i precyzję wykonania. Zaletą systemu jest niewątpliwie prosty i szybki montaż oraz cichy przesuw, możliwy między innymi dzięki zastosowaniu filcu w szynie sufitowej.

Indywidualny charakter systemu podkreśla kolorystyka oraz materiał, z którego wykonano ozdobne elementy rolek podłogowych. Półokrągłe wkładki oferowane są w wersji podstawowej w kolorze czarnym i białym bądź też występować mogą jako klasyczna stal szlachetna czy też inny dowolny materiał – dopasowane są bowiem do projektu i życzenia klienta.

Celem producenta jest umożliwienie inwestorowi stworzenia takich wnętrz, jakie sobie indywidualnie zaprojektował i spełnienie tym samym jego nawet najbardziej wyszukanych oczekiwań.

(dkm)
 

.