Antracytowa elegancja

Firma Nomet, należąca do ścisłej czołówki europejskich producentów akcesoriów meblowych, nieustannie wzbogaca swoją ofertę koszy przeznaczonych do wykorzystania w meblach kuchennych. W każdym sezonie przedsiębiorstwo wprowadza do swojej oferty nowości czy to w postaci całkowicie nowych produktów, czy też rozszerzenia dostępnych kolorów i pokryć. Najnowszą propozycją w tym zakresie są kosze w kolorze antracyt, które nadają kuchni eleganckie wykończenie.

Kolor antracyt został wprowadzony na podstawie dokładnej analizy aktualnych i prognozowanych trendów. Nowa oferta jest kwintesencją posiadanego przez Nomet doświadczenia w produkcji oraz wiedzy na temat strefy przechowywania w kuchni. Szeroki zakres dostępnych produktów z tej serii umożliwia kompletne wyposażenie praktycznie każdego zestawu mebli kuchennych. Te eleganckie cargo są bardzo zaawansowane technicznie, system mechanizmów jezdnych zapewnia bezszelestne otwieranie i zamykanie szafek oraz pełny i swobodny dostęp do ich zawartości. Dzięki nim szafki stają się bardziej mobilne i przyjaźniejsze w użytkowaniu.

Wyroby firmy Nomet są wytwarzane w Polsce przy użyciu najlepszych materiałów i przy zachowaniu najwyższych standardów jakościowych, dzięki czemu znane są ze swojej trwałości, służąc użytkownikom z powodzeniem przez wiele lat.

(jz)