Zmieńmy sobie kuchnie

Niekoniecznie trzeba wymieniać całe meble, żeby odmienić wygląd jakiegoś wnętrza. Obecnie coraz większą popularnością cieszy się nadawanie meblom nowego życia poprzez prostą wymianę okuć. Możliwości w tym zakresie są bardzo ciekawe.

Do wyboru…

Asortyment wzorów dostępnych na rynku jest szeroki i odpowiada aktualnym trendom wzorniczym. Co więcej, jest on dynamicznie uzupełniany, więc warto śledzić ofertę dostawców w tym zakresie. Duży wybór umożliwia dobranie uchwytu idealnie pod gust klienta. W zasadzie znajdziemy propozycje wpisujące się w każdą stylistykę. Wyraźnie oczywiście zaznacza się grupa uchwytów minimalistycznych do wnętrz nowoczesnych oraz ozdobnych, stylizowanych na okucia z przeszłości, skierowanych do miłośników stylu retro i tzw. stylu angielskiego. Pomiędzy nimi jest zaś cała gama produktów pośrednich. Nie powinno być problemu z rozmiarami, uchwyty dostępne są w różnych rozstawach i długościach. Zwykle w seriach znajdują się także gałki uzupełniające kolekcję.

Do koloru

Barwa uchwytów to rzecz tak samo istotna jak ich kształt. Kolory również nadają meblom określonego charakteru. W zależności od zamysłu pozwalają bardziej uwypuklić okucia lub je zharmonizować z powierzchnią mebli. Obecnie widać powrót do kolorystyki, która dodaje wnętrzu ciepła i czyni je przytulniejszym. Popularnością cieszy się złoto z połyskiem, stare złoto, postarzany mosiądz, miedź czy wreszcie kolor czarny. Barwy te doskonale pasują do powierzchni drewnianych, a także białych i antracytowych. Poza tym połączenie złotych lub czarnych uchwytów z białym frontem lub złotych uchwytów z frontem w kolorze i strukturze ciemnego drewna ożywia stylistykę mebla. Czyni ją ciekawszą i bardziej atrakcyjną.

Meble kuchenne

Użytkownicy najchętniej modyfikują meble kuchenne. Oferta okuć do nich przeznaczona jest bogata i komplementarna. Poza standardowymi propozycjami do wysokich szaf kuchennych dostępne są długie, relingowe uchwyty. Dopełniają one aranżację i pozwalają stworzyć harmonijną kompozycję. Takie metamorfozy kuchni w ogromnej większości przypadków spełniają oczekiwania użytkowników. Tworzą przytulne, przyjazne do przebywania miejsca.

Indywidualizm

Jednym z najsilniejszych na rynku mebli trendów jest indywidualizm – to znak naszych czasów. Masowe produkty dla wszystkich są już na szczęście pieśnią przeszłości. Obecnie mebel ma być zindywidualizowany do oczekiwań jego użytkownika tak mocno, jak to możliwe. Poza powierzchniami to właśnie uchwyty odgrywają w tym procesie bardzo istotną rolę. Ze względu na silny akcent wzorniczy, jaki stanowią, potrafią całkowicie odmienić charakter mebla. Przemiana taka jest łatwa do dokonania także w przypadku już istniejącej aranżacji, która, dzięki nowym, modnym okuciom nabierze znów blasku i uroku.

(jz)

Obejrzyj dostępne wzory uchwytów:

https://www.biuroejk.pl/kategoria-produktu/uchwyty-meblowe/

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług