Ponadczasowe złoto

Dobierając złote dodatki do wnętrza, róbmy to w sposób przemyślany. Efekt ma być widoczny, ale jednocześnie subtelny. Możliwości zastosowania złotego koloru jest wiele – począwszy od drobnych akcentów w postaci ramek, gadżetów dekoracyjnych, nóżek do stolików czy donic, a skończywszy na meblach i wykończeniach ścian.

Warto mądrze łączyć ten kolor z innymi. Sprawdzony duet to połączenie z wyrazistymi barwami: czernią, grafitem czy butelkową zielenią. Złoto z powodzeniem możemy łączyć również z brązami, beżami i kolorami ziemi.

W nowoczesnych projektach trudno szukać zastosowania złota w połączeniu z kryształami i stylizowanymi meblami charakterystycznymi dla pełnych przepychy barokowych i pałacowych wnętrz. Nowe spojrzenie to złoto w prostej formie.

Znakomitym dodatkiem do eleganckiej aranżacji będą uchwyty, gałki meblowe czy klamki w złotym kolorze. Ich bogatą ofertę posiada polski producent akcesoriów meblowych firma Nomet. Nowoczesny design doskonale komponuje się we wnętrzach industrialnych, skandynawskich i glamour.

Avanti

Choćby nieduży dodatek w kolorze złota doda wnętrzu ekskluzywnego wyrazu i wykwintności. Wystarczą gałki i uchwyty z kolekcji Avanti, by nabrało ono charakteru i zyskało modną, zdecydowanie nie nudną aranżację.

Greta

Rękojeść o wyjątkowym wzornictwie oraz okrągły szyld nadają klamce Greta wyjątkowej delikatności. Prezentuje się ona niezwykle stylowo i elegancko. Taka klamka może być łącznikiem pomiędzy dekoracyjnymi elementami wystroju wnętrza lub sama stać się oryginalną ozdobą.

Czarna rękojeść klamki Greta w połączeniu ze złoty szyldem wygląda świetnie na drzwiach w kolorystyce barw ziemi, które stanowią neutralne tło dla złotych dodatków. Połączenie tych kolorów prezentuje się elegancko, subtelnie, a zarazem bezpretensjonalnie.

Luna

Bardzo modne jest połączenie złota i czerni. Rozważny wybór złotych akcentów pozwoli na stworzenie aranżacji przepełnionej elegancją. Drzwi w takim projekcie powinny być proste, klasyczne, by można było poszaleć z dodatkami. Tu doskonale sprawdzi się klamka Luna, która w kolorze złotym podkreśli lekkość aranżacji.

(eg)

https://www.nomet.pl/

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług