Zjedz jesienne śniadanie z REJS

Rozgrzewająca herbata, sycące przekąski i równie smaczna dawka wiedzy na temat najlepszych systemów i akcesoriów meblowych. Tak wygląda przepis na Jesienne Śniadanie z REJS. Czwarta już runda spotkań organizowanych w punktach handlowych marki i jej autoryzowanych dystrybutorów rusza już 20 listopada. 

 

Jesienne śniadania smakują lepiej w dobrym towarzystwie. Aromatyczna herbata, smaczne przekąski, a do tego ciekawe rozmowy i spora dawka wiedzy. To może skutecznie poprawić nastrój nawet w najbardziej pochmurne i wietrzne dni. By nieco umilić jesienne poranki, firma REJS zaprasza stolarzy i projektantów na wyjątkowy cykl spotkań Jesienne Śniadania REJS.

Czego możecie się podczas nich spodziewać?

– Samych przyjemnych rzeczy. Program spotkań, oprócz posiłku, obejmuje przede wszystkim prezentację produktów REJS – tych nowych, i tych już cieszących się popularnością wśród Klientów. Pokażemy m.in. szuflady Comfort Box i Ultra Box, uchwyty i systemy oświetleniowe, prowadnice Solid Slide, a także zawiasy z linii Basic, Regular i Expert. Dodatkowo zaprezentujemy ofertę zlewozmywaków Brande oraz szeroką paletę frontów meblowych REJS i firmy Stylfront. – wymienia Joanna Posadzy, Dyrektor Marketingu REJS.

Co ważne, oprócz sycącego posiłku, fachowych porad i potężnej dawki wiedzy, uczestnicy spotkań mogą liczyć na atrakcyjne rabaty na wybrane akcesoria i komponenty meblowe. Rabaty na akcesoria obowiązują w dniu trwania śniadania, a w przypadku usług stolarskich i frontów – przez kolejne 2 tygodnie.

Aktualny harmonogram spotkań – ich terminów i lokalizacji dostępny jest na stronie www.rejs.eu. Pierwsze z nich odbędą się w poniedziałek 20 listopada w godzinach od 8 do 12 w Suwałkach, Elblągu, Jeleniej Górze i Bydgoszczy.

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług