Wysokiej jakości akcesoria z tworzyw sztucznych

Firma Tulplast to czołowy polski producent szerokiej gamy wyrobów z tworzyw sztucznych. W znacznej części produkty te przeznaczone są dla przemysłu meblarskiego. Firma od początku istnienia stawia na najnowsze technologie produkcji, dzięki czemu dostarcza na rynek akcesoria najwyższej europejskiej klasy.

Jakość produktów firmy potwierdza spełnianie wymagań normy ISO 9001:2008 w zakresie produkcji i sprzedaży wyrobów z tworzyw sztucznych i metalu. Dyrektor sprzedaży firmy Tulplast mówi: „Odnieśliśmy sukces dzięki zaangażowanej kadrze, wprowadzeniu nowoczesnych technologii i maszyn. Nasze wysiłki wspierają zaawansowane rozwiązania informatyczne oraz wdrożony systemy zarządzania jakością. Profesjonalny zespół obsługi klienta błyskawicznie zrealizuje nawet największe i najbardziej wymagające zlecenia”.

Tulplast jest firmą rodzinną, którą założył w 1985 roku Ireneusz Socha. Pierwsze produkty przedsiębiorstwo wytwarzało na potrzeby ówczesnych zakładów produkujących meble. Dynamiczny rozwój firmy sprawił, że wkroczyła ona także do innych branż. Dziś przedsiębiorstwo oferuje meblarzom zróżnicowany asortyment, na który składają się m.in.: ślizgi meblowe, stopki, nogi techniczne nazywane również nogami podporowymi, uchwyty do listew sprężynujących, kółka i wiele innych. Atutem producenta są duże stany magazynowe, które umożliwiają bardzo szybką realizację standardowych zamówień.

Szczególnie ciekawie prezentuje się oferta plastikowych nóg meblowych, przeznaczona przede wszystkim do mebli tapicerowanych. Tulplast wytwarza ich kilka rodzajów: okrągłe, stożkowe, kwadratowe, prostokątne i narożne. Są to trwałe i estetyczne wyroby wykonane z ABS-u i polipropylenu. W standardzie mają one kolor czarny. Ich powierzchnia może mieć strukturę chropowatą, drewnopodobną lub polerowaną na wysoki połysk.

Dużą popularnością wśród klientów cieszą się także certyfikowane i atestowane zaczepy sprężyn falistych: model z ogranicznikiem oraz model bez ogranicznika. Mają one bardzo atrakcyjne ceny, prawdopodobnie najniższe w Polsce. Producent posiada wszystkie niezbędne certyfikaty potwierdzające jakość ich wykonania. Ciągła produkcja i duże stany magazynowe pozwalają na natychmiastową wysyłkę zamówień.

Innowacyjna produkcja

Tulplast to firma z ogromnym potencjałem, stawiająca na rozwój. Istotnym elementem przedsiębiorstwa jest narzędziownia. Tu, przy użyciu nowoczesnych: obrabiarek CNC, tokarek, frezarek, elektrodrążarek i wielu innych maszyn, wytwarza się formy do wtrysków – na potrzeby własne, a także na zlecenia zewnętrzne. Ich projektowanie jest realizowane przy pomocy nowoczesnego oprogramowana CAD i CAM. Wstępne projekty drukuje się na drukarce 3D. Gotowy prototyp formy poddawany jest próbom weryfikacyjnym na wtryskarkach o sile zamykania od 50 t do 400 t. Przedsiębiorstwo posiada nowoczesną technologię produkcji różnych elementów z tworzyw typu PE, PP, ABS, PA oraz innych surowców. Wtryskownia posiada bardzo zaawansowane technologicznie wtryskarki firm Arburg oraz Engel. Przebieg procesu wytwórczego jest w dużej części zautomatyzowany i zrobotyzowany. Producent przyjmuje zlecenia także na usługi wtrysku.

W strukturach firmy Tulplast znajduje się zakład metalowy, w którym wykonywane są elementy do późniejszego obtrysku, jak również kompleksowa obróbka większości gatunków stali, stopów w postaci blach, płyt i prętów.

Zakład świadczy usługi kooperacyjne dla klientów zewnętrznych (ślusarskie, spawalnicze, obróbka skrawaniem, wykrawanie, gięcie itp.).

„Nabyte przez 30 lat umiejętności w dynamicznie rozwijającej się branży, jaką jest przetwórstwo tworzyw sztucznych, spowodowały, że poszerzyliśmy ofertę o realizację indywidualnych zleceń. Posiadanie nowoczesnego parku maszynowego, biura projektowego i wykwalifikowanej kadry pracowników daje nam szerokie możliwości usługowe. Firma Tulplast zaprasza do współpracy” – podkreśla dyrektor sprzedaży firmy Tulplast.

http://www.tulplast.pl

(jz)

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług