Wyjątkowe oferty cenowe na narzędzia w Würth Polska

W codziennej pracy stolarzy i budowniczych podstawą są niezawodne narzędzia ręczne. Jedynie produkty najwyższej jakości zapewnią szybkie i skuteczne działanie, a także posłużą przez długie lata. Solidne narzędzia Würth Polska dostępne są obecnie w specjalnej w ofercie cenowej.

 

Do końca lutego wybrane narzędzia ręczne Würth Polska można kupić w specjalnej ofercie cenowej. Produkty są dostępne w e-sklepie, sklepach stacjonarnych oraz u przedstawicieli handlowych Würth Polska. Na co warto zwrócić szczególną uwagę?

Nowość! Ścisk uniwersalny MAXIFIX DWUTEOWY (2xT)

Ścisk uniwersalny od Würth to odpowiednie narzędzie do klejenia elementów płaskich – blatów, płycin, ale także korpusów meblowych. Poziome elementy dociskowe równomiernie przekazują siłę docisku. Narzędzie ma zakres mocowania 200-1020 mm. Cena: 260 zł netto

Dalmierz laserowy WDM 2-18

Kompaktowy i precyzyjny dalmierz laserowy o zakresie pomiaru 0,20-50 m i dokładności +/– 1,5 mm. Posiada funkcje, takie jak pomiar powierzchni, objętości, pomiar ciągły, a także dodawanie i odejmowanie. Obudowa klasy IP54 zapewnia dużą odporność na warunki zewnętrzne. Wymiary urządzenia to 116,5 x 52 x 26 mm. Cena promocyjna: 399 zł

Poziomica STANDARD 100 cm

Poziomica o lekkiej konstrukcji i wymiarach 1000 x 50 x 20 mm to podstawowe narzędzie każdego budowniczego. Zapewnia doskonałą czytelność i łatwe określenie kątów nachylenia. Blok poziomicy wykonany jest ze szkła akrylowego z wbudowanymi, odpornymi na korozję pierścieniami odczytowymi. Płyn fluorescencyjny nie odbarwia się i jest wysoce odporny na promieniowanie UV Gładka powierzchnia umożliwia łatwe czyszczenie. Cena promocyjna: 55 zł netto.