Wyjątkowa atmosfera w NINE’s Restaurant & Sports Bar

Warszawska restauracja NINE’s należąca do Roberta Lewandowskiego, Jerzego Krzanowskiego oraz Jacka Trybuchowskiego to świeży i oryginalny koncept lokalu łączącego pasje fanów sportu i miłośników dobrej kuchni. Na czterech piętrach zaaranżowano dwupiętrową Restaurację, oryginalny Sports Bar oraz Fan Zone z wyjątkowymi piłkarskimi trybunami i imponujących rozmiarów ekranem. NINE’s to także prawdziwy skarbiec pamiątek związanych z historią sportu. Lokal już w swoim debiucie znalazł się w „galaktycznej drużynie” gwiazd na kulinarnej i sportowej mapie Warszawy. Swój udział miały w tym produkty marek Nowy Styl i Forum by Nowy Styl.

 

Unikalny koncept restauracji i sports baru

Na początku października nastąpiło otwarcie długo oczekiwanej Restauracji i Sports Baru NINE’s. W budynku Browarów Warszawskich, XIX wiecznej Warzelni, powstał czterokondygnacyjny lokal. Jego właścicielami są: Robert Lewandowski, Jerzy Krzanowski (współwłaściciel Nowego Stylu) oraz Jacek Trybuchowski. To jedyne takie miejsce w Polsce: dwupiętrowa Restauracja, Sports Bar, przestrzeń eventowa z trybunami teleskopowymi i imponujących rozmiarów ekranem. Do tego znajdują się tu legendarne przedmioty związane z historią sportu.

– NINE’s jest dla nas ekscytującym projektem biznesowym, w który razem ze wspólnikami wnosimy naszą wiedzę, doświadczenia i pasje. Mam wielką satysfakcję z tego, że produkty marek Nowy Styl oraz Forum współtworzą unikalny klimat i koncept tego miejsca. – mówi Jerzy Krzanowski, współwłaściciel restauracji oraz wiceprezes Nowego Stylu.

Siedziska stadionowe w niecodziennym wydaniu

Marka Forum by Nowy Styl, która wyposaża m.in. stadiony piłkarskie na całym świecie, stanęła przed wyzwaniem. Miała zaadaptować swoje siedziska stadionowe do wnętrz restauracji, aby nadać im prawdziwego, sportowego charakteru. Goście baru mogą zasiąść na oryginalnych krzesłach stadionowych Omega. Na co dzień wypełniają one trybuny obiektów sportowych. Znajdują się między innymi na Stadionie Narodowym w Rumunii, torze wyścigowym F1 Hungaroring na Węgrzech czy Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu.

Na potrzeby projektu, siedzisko stadionowe Omega zostało połączone z ramą hockera Fondo oraz krzesła Beta. To niecodzienne rozwiązanie było efektem wielu konsultacji specjalistów marek z architekt Anną Śliwką, współwłaścicielką 370Studio, która odpowiadała za aranżację NINE’s Restaurant & Sports Bar. Dzięki połączeniu rozwiązań oferty Forum z krzesłami Nowego Stylu udało się stworzyć produkt, który idealnie komponuje się we wnętrzach baru.

– Projekt był dla nas ciekawym wyzwaniem. Obdarzeni dużym zaufaniem mieliśmy swobodę w wyborze produktów oraz odpowiednich wykończeń. – opowiada Grzegorz Szczepek, Project Manager w Forum by Nowy Styl, odpowiedzialny za projekt siedzisk.

W Sports Barze znajdują się również krzesełka Abacus, które wypełniają stadiony na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022 w Katarze. Marka Forum dostarcza siedziska aż na 6 stadionów, które będą gościć kibiców z całego świata. Kolejny produkt, który znalazł się w Restauracji i części Sports Barowej to fotel Omicron. Jest on stosowany na co dzień w ławkach rezerwowych. Tym razem gra w pierwszym składzie – jako siedzisko trzyosobowej ławki oraz pojedynczy fotel ze specjalnym logo lokalu „NINE’s” na zagłówku.

Poczuj się jak na stadionie

Jednym z ciekawszych miejsce w NINE’s jest Fan Zone – specjalna strefa z trybunami. Można na nich poczuć się jak na prawdziwym stadionie. Użyto tam krzesełka Abacus. Tych samych, które wypełniają stadiony takie jak Puskas Arena w Budapeszcie, Allianz Riviera i Stadion Parc Olympique Lyonnais we Francji oraz wiele polskich obiektów.

Zastosowana w projekcie NINE’s trybuna teleskopowa umożliwia swobodną aranżację przestrzeni i dostosowanie jej do potrzeb eventowych. W kilku ruchach można ją złożyć i rozłożyć, jest beznapędowa oraz w pełni mobilna.

O FIRMACH

Nowy Styl (www.nowystyl.pl) to europejski lider kompleksowych rozwiązań meblowych dla przestrzeni biurowych i miejsc użyteczności publicznej. Dostarcza usługę wyposażania wnętrz w oparciu o analizę specyfiki i potrzeb klienta, efektywności, organizacji pracy, ergonomii i akustyki. Firma ma przedstawicielstwa w 19 krajach. Rozwiązania i wiedzę o organizacji biur prezentuje w Office Inspiration Centre w Krakowie i 35 showroomach. Mieszczą się one m.in. w Londynie, Paryżu, Warszawie, Monachium, Pradze i Dubaju.

Forum by Nowy Styl to marka należąca do firmy Nowy Styl. Od kilkunastu lat na całym świecie wyposaża w siedziska i trybuny teleskopowe wielkie stadiony i hale sportowe, sale koncertowe, kina, teatry oraz audytoria.

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług