Wygraj zwrot sprzętu AGD!

Sieć studiów mebli kuchennych Max Kuchnie nagrodziła właśnie laureatkę I edycji konkursu „Wygraj swoją kuchnię”. Zgodnie z zasadami Pani Magdalena otrzymała całkowity zwrot kosztów AGD, zakupionego w sieci Max Kuchnie o wartości 11 740 zł! Trwa właśnie II edycja konkursu.

Konkurs dedykowany jest wszystkim, którzy zrealizowali bądź zrealizują zabudowę kuchenną w jednym z blisko 250 studiów sieci na terenie całego kraju. Do II edycji można zgłaszać kuchnie zrealizowane od dnia 14 lutego.

Zasady uczestnictwa w konkursie są bardzo proste. Wystarczy za pośrednictwem formularza na stronie www.maxkuchnie.pl/konkurs przesłać kilka zdjęć gotowej zabudowy i podać swoje dane oraz dane studia, które wykonało projekt.

Organizatorzy przewidzieli III etapy konkursu. Jury, w skład którego wchodzi m.in mistrz kuchni Grzegorz Łapanowski w każdej edycji wybiera najciekawszą realizacje i nagradza ją całkowitym zwrotem kosztów AGD zakupionego z oferty Galicja Tomaszek Sp. z.o.o., która jest dostępna we wszystkich studiach sieci. Szczęśliwą laureatką I edycji została Pani Magdalena, której kuchnię zaprojektowała i wykonała Pracownia Mebli Vigo z Olkusza.

Galerię prac konkursowych każdej edycji można śledzić za pośrednictwem strony konkursowej: https://www.maxkuchnie.pl/konkurs oraz profilu sieci https://www.facebook.com/maxkuchnie.

Sieć mebli kuchennych Max Kuchnie serdecznie zaprasza do udziału w konkursie!

.