pojemniki do przypraw

Wygodny i praktyczny polski design

Najnowsze propozycje stalowych i metalowych elementów wyposażenia wnętrz firmy Nomet wyróżniają się oryginalnością kształtów i doskonałym designem. Charakterystyczną ich cechą jest także możliwość różnorodnego zastosowania – znajdą swoje miejsce w salonie, kuchni, łazience, biurze…

 

MAGNETIC WALL

Ten organizer polubi każdy, kto stawia na praktyczność, funkcjonalność i nowoczesną elegancję. Komplet zawiera tablicę magnetyczną, dwie półki i wieszak, które użytkownik może ustawiać w dowolnej konfiguracji i na pożądanym poziomie. Istnieje również możliwość dokupienia poszczególnych elementów. Dzięki temu wszystkie przybory i inne akcesoria znajdą swoje miejsce, a jednocześnie zawsze będą pod ręką.

VERSO

Wykończenie wnętrza w dużej mierze zależy od mebli, jednak nie mniej ważną rolę spełniają ciekawe dodatki. To właśnie one tworzą klimat i są kluczem do sukcesu. Stąd propozycja półek metalowych VERSO, które doskonale sprawdzą się zamiast tradycyjnych tego typy wyrobów. Są one nie tylko praktyczne, ale również stanowią ozdobę ściany.

PRATO

Chcąc zachować spójność w urządzaniu mieszkania można użyć PRATO – komplet metalowych nóg przeznaczonych do zastosowania jako stelaż do stolika kawowego. Nowoczesny i prosty w formie, jednak dzięki ażurowym wycięciom daje niebywały efekt wizualny, stając się jednocześnie ozdobą salonu. Dostępny w kolorze czarnego matu.

RONA

Kolejną propozycją polskiego producenta, tym razem dedykowaną do łazienek, jest system RONA. Przypadnie on do gustu każdemu, kto stawia na praktyczność, funkcjonalność i nowoczesną elegancję. Zawiera półki i wieszaki w formie zawieszek do szafek i wnęk w łazience. To, jakie rodzaje półek i zawieszek wybierze się z systemu RONA, jest kwestią indywidualną. Ich wymiary, rodzaj, a także ilość można dopasować do potrzeb domowników. Wszystkie elementy można dowolnie montować i ustawiać w dowolnej konfiguracji i na pożądanym poziomie. Dzięki temu rozwiązaniu wszystkie kosmetyki i inne akcesoria znajdą swoje miejsce, a jednocześnie zawsze będą pod ręką.

NESTO

System RONA można uzupełnić o stelaż NESTO. Ten komplet stalowych nóg sprawdza się doskonale w użyciu z blatem pod umywalkę lub na akcesoria kąpielowe. Nowoczesny i prosty w formie, dostępny w kolorze czarnego matu. Zestaw obejmujący szafkę RONA i stelaż NESTO to pomysł na ciekawą łazienkę w stylu minimalistycznym. Oszczędna forma zapewnia maksymalną funkcjonalność oraz oryginalny design.

Propozycje konstrukcji stalowych i metalowych firmy Nomet łączą w sobie nowatorskie podejście do wzornictwa z użytecznością. Proponowane rozwiązania poza estetyką koncentrują się przede wszystkim na optymalnym urządzeniu wnętrz i zapewnieniu wygody z ich korzystania.

https://www.nomet.pl/

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług