Duński design w ogrodzie

Meble ogrodowe BoConcept łączą w sobie cechy mebli przeznaczonych na zewnątrz, jak i do wnętrz. Wiele z nich swoje korzenie posiada w bestsellerach marki. W wersjach ogrodowych zostały one dodatkowo wykonane z materiałów odpornych na czynniki atmosferyczne, dzięki czemu doskonale nadają się do użytku na powietrzu.

 

Duński minimalizm w ogrodzie

Rome zaprojektował duński projektant, Henrik Pedersen. Ten elastyczny modułowy system sofy łączy w sobie duński minimalizm, funkcjonalną prostotę i wysokiej jakości materiały odporne na różne warunki atmosferyczne. Efektem są produkty, które w prosty sposób zapewnią luksusowy wygląd zarówno na niedużym balkonie, jak i na dużym patio. Kolekcja Rome składa się z modułowej sofy, stolika kawowego w dwóch rozmiarach oraz wygodnego leżaka. Eleganckie meble z tej kolekcji można dowolnie skonfigurować, aby stworzyć luksusową strefę relaksu w ogrodzie. Dodatkowe poduszki posiadają te same, wysokiej jakości pokrowce odporne na różne warunki atmosferyczne, jak oryginalne poduszki sofy Rome. Natomiast do poduch siedziskowych i oparć dostępne są pokrowce, które zapewnią jeszcze lepszą ochronę sofy poza sezonem. W kolekcji dostępny jest także leżak, który dzięki regulacji oparcia pozwoli wygodnie się zrelaksować. Leżak idealnie odnajdzie się w ogrodzie, przy basenie lub na tarasie.

Ulubione meble, także na zewnątrz!

Kolekcja mebli ogrodowych Adelaide składa się najlepszych bestsellerowych mebli marki przystosowanych do użytku na zewnątrz. Do wyboru są: fotel, stolik kawowy, krzesło lub stół – z nogami wykonanymi z drewna eukaliptusa, które nadaje meblom niepowtarzalny wygląd. Krzesło dostępne jest także z drucianymi nogami, których prostota nada przestrzeni ogrodowej minimalistyczny charakter. Meble ogrodowe Adelaide wyglądają jak meble domowe, a także posiadają niektóre ich zalety. Biały blat oraz siedzisko krzesła nie wymagają specjalnej pielęgnacji. Tak samo proste w utrzymaniu jest pięknie lśniące drewno eukaliptusowe. Meble ogrodowe Adelaide dają uczucie niesamowitej lekkości – zarówno pod kątem wyglądu, jak i ich pielęgnacji.

Z wielkomiejską nutą

Serię mebli ogrodowych Elba wprowadzono do kolekcji już w 2013 roku, ale jej popularność wciąż rośnie. Producent kieruje ją do osób kochających miejski styl życia. Pielęgnacja mebli jest wyjątkowo łatwa i niemal bez kosztowa. Jest to zasługą wysokiej jakości materiałów, z których wykonane zostały stoły, krzesła i fotele.

Stół idealny na poranną kawę

Stół do ogrodu Torino, podobnie jak ten z ulubionej kawiarni, to elegancki mebel, dzięki któremu można delektować się kawą na balkonie, w ogrodzie lub na patio. Posiadając wąską podstawą daje bardziej stylowy efekt i więcej przestrzeni. Większy model o klasycznym charakterze łączy formę stołu do jadalni z najlepszej jakości materiałami oraz przystosowanie do ogrodu, zapewniając trwałość i niezmienny wygląd na lata. Stół będzie służyć latami w obu wersjach – nogi zostały pomalowane proszkowo, a ceramiczny blat jest odporny na trudne warunki pogodowe i zarysowania.

Marka BoConcept została założona w 1952 roku w Danii. Dzisiaj jest jednym z najbardziej globalnych producentów mebli z ponad 310 salonami w 67 krajach. Marka pracuje z nagradzanymi projektantami, tworząc kolekcję mebli, dodatków i lamp dla mieszkań i przestrzeni biznesowych. Pod hasłem „Live Ekstraordinær” BoConcept oferuje swoim klientom osobistą Usługę Projektowania Wnętrz oraz jedne z najlepszych na rynku możliwości personalizacji swoich mebli zarówno do przestrzeni prywatnych jak i publicznych – bez uszczerbku na designie czy estetyce.

Obecnie marka posiada przeszło 310 salonów w ponad 67 krajach na całym świecie. W Polsce znajduje się 6 salonów: w Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu i dwa salony w Warszawie.

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług

pojemniki do przypraw