Würth Polska otwiera drugi sklep w Szczecinie

Z początkiem marca firma Würth Polska otworzyła nowy sklep stacjonarny w Szczecinie. Jest to już 38. placówka na terenie naszego kraju i druga w tym mieście. Firma Würth Polska jest obecna na polskim rynku od ponad 30 lat i zajmuje pozycję czołowego dostawcy w technice zamocowań i dystrybucji narzędzi dla profesjonalistów. Poza sprzedażą stacjonarną, produkty Würth Polska dostępne są również u przedstawicieli handlowych i w sklepie internetowym.

 

Würth Polska stale rozwija swoją sieć sklepów stacjonarnych, a lokale marki znajdują się w większości dużych polskich miast. Nowopowstały punkt w Szczecinie mieści się przy ul. Santockiej 39. W lokalu zajmującym powierzchnię 214 metrów kwadratowych, klienci będą mogli znaleźć bogatą ofertę specjalistycznych produktów przeznaczonych dla profesjonalistów. Pracownicy sklepu chętnie doradzą i udzielą informacji na temat asortymentu elektronarzędzi, narzędzi ręcznych, odzieży ochronnej czy artykułów chemicznych. Od 3 marca do wyczerpania zapasów osoby, które dokonają zakupu w nowym sklepie otrzymają wyjątkowe upominki.

 

Najwyższa jakość

– Z myślą o naszych klientach stale rozwijamy sieć sklepów stacjonarnych na terenie całego kraju. Naszym priorytetem jest dobra lokalizacja, duży parking i bogaty asortyment dla profesjonalistów wielu branż. Dbamy nie tylko o jakość oferowanych produktów, ale przede wszystkim
o profesjonalną obsługę. Nasz zespół służy fachową pomocą i konsultacją przy wyborze produktów dopasowanych do potrzeb klientów – mówi Alicja Rippel, dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska.

Sklep przy ul. Santockiej 39 to już druga lokalizacja w tym mieście. Otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. Oferta skierowana jest do klientów biznesowych oraz osób prowadzących działalność gospodarczą.