Współpraca REHAU & PFLEIDERER przy wdrożeniu na rynek blatów UltraFit Pfleiderer

Nowa kolekcja blatów UltraFit firmy Pfleiderer podąża za trendem minimalistycznych, lekkich mebli. To nowa jakość na rynku i design, który wnosi do wnętrz niesamowity klimat. Dzięki właściwościom samego materiału oraz obrzeżom REHAU nowe blaty PFLEIDERER będą zachwycały wiele lat.

Dekory użyte w aranżacji: blat Ultrafit: R30348 NW Dąb Olejowany, płyta laminowana z kolekcji Mood Stories: U19503 Avocado, U12188 Szary Jasny.

Ultracienkie

Blaty UltraFit mają jedynie 13 mm grubości, dzięki czemu nadają meblom wizualną lekkość. Doskonale wpisują się w trend lekkich, zgrabnych mebli oraz minimalistycznych aranżacji wnętrz. Sprawdzą się w kuchni, salonie, sypialni, w pokoju młodzieżowym i dziecięcym, a nawet w łazience.

Ultrawytrzymałe

Powierzchnie blatów, zwłaszcza tych stosowanych w kuchni, muszą być odporne na ścieranie, zarysowania, działanie środków chemicznych, ale też wysokie temperatury. Rdzeniem blatów UltraFit jest niezwykle wytrzymała, wilgocioodporna płyta konstrukcyjna, którą stosuje się w budownictwie.

Ultranowoczesne

Blaty UltraFit są produktem wyjątkowo estetycznym. Zarówno z dołu, jak i góry pokryte są laminatem w tym samym dekorze. Co więcej, również krawędź blatu wykończona została obrzeżem ABS REHAU w tym samym kolorze, co bardzo rozszerza zakres ich zastosowań i pozwala rozwinąć wodze fantazji przy projektowaniu wnętrza. Obrzeża meblowe REHAU stanowią specjalność w branży meblowej i symbolizują to, co ceni sobie każdy: niezawodność.

Nowa kolekcja blatów UltraFit firmy Pfleiderer znakomicie wpisuje się w obowiązujące trendy, ale co najważniejsze, pozwoli zbudować meble o wyjątkowych walorach estetycznych, które jakością i nienagannym wyglądem będą nas zachwycały przez wiele lat.

Dowiedz się więcej o nowej kolekcji PFLEIDERER: UltraFit Blat Roboczy P5  Pfleiderer Polska oraz obrzeżach REHAU: Obrzeża meblowe REHAU.

Dekory użyte w aranżacji: blat Ultrafit: S68048 UR Abruzzo Colore, płyty laminowane z kolekcji Mood Stories: U16003 Beż Piaskowy.

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług