Włoski design dla producentów mebli

W tym roku firma Poliplast rozszerzyła ofertę o szereg nowych wzorów uchwytów i nóżek meblowych. Jako pierwsi propozycje te mogli zobaczyć goście targów interzum w Kolonii, gdzie spotkały się z dużym zainteresowaniem. Teraz artykuły te będzie można zobaczyć na międzynarodowych targach akcesoriów i komponentów meblowych SICAM 2023 w Pordenone we Włoszech. Wydarzenie to odbędzie się w dniach 17-20 października.

 

Ekspozycja Poliplastu znajdować się będzie, jak co roku w tym samym miejscu – w pawilonie 5, na stoisku E4. Firma zaprasza wszystkich zainteresowanych włoskim wzornictwem producentów mebli z Polski do odwiedzin i zapoznania się z nowych produktami na żywo. My zaś wybrane nowości Poliplastu prezentujemy w formie galerii zdjęć.

Światowy dostawca

Wyroby Poliplastu doceniają odbiorcy na ponad 40 rynkach Europy i świata, do których firma eksportuje swoje wyroby. Od 2010 roku producent z powodzeniem działa też na rynku polskim, stale poszerzając grono zadowolonych odbiorców wśród producentów różnego rodzaju mebli.

Różnorodność rozwiązań sprawia, iż uchwyty, nóżki i inne wyroby firmy znajdują zastosowanie we wszystkich rodzajach mebli: pokojowych, biurowych, łazienkowych czy kuchennych. Szczególną część oferty stanowi bogaty, niespotykany wśród innych producentów, wybór uchwytów i gałek czy naklejanych dekorów do mebli dziecięcych i młodzieżowych (zgodnych z normą europejską EN 71-3 dotyczącą bezpieczeństwa zabawek).

Włoskie wzornictwo

Innowacyjność, zarówno jeśli chodzi o rozwiązania technologiczne, jak i design, wiąże się z dbałością o najwyższą jakość produktów przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Jest to jednym z głównych atutów Poliplastu. Tworzone przez znanych włoskich projektantów i produkowane we Włoszech uchwyty i nóżki są synonimem jakości i designu made in Italy.

Najwyższa jakość

Dbałość o szczegóły oraz doskonałą jakość sprawia, że wszystkie uchwyty Poliplast posiadają mosiężne mufki. Zapobiega to ich wykręcaniu się, a punkt wtrysku materiału ABS umieszcza się zawsze w miejscu niewidocznym dla oka. To sprawia, że na uchwycie brak jest widocznych łączeń materiałów czy nieestetycznych wybrzuszeń. Pokrycie uchwytów stanowią ekologiczne, odporne na ścieranie lakiery. Ich wytrzymałość, między innymi na wielokrotny dotyk czy kontakt z różnego rodzaju substancjami, jest testowana i potwierdzona certyfikatami.

Szeroka i innowacyjna oferta

Propozycja Poliplastu to ponad 5000 artykułów wykonanych w całości z pierwotnego, nieprzetworzonego tworzywa ABS. Szeroka oferta wielu różnorodnych wykończeń, od powierzchni lakierowanych, błyszczących i matowych, po imitacje drewna, rdzy, miedzi, żelaza, metalu, szkła czy gumy po rozwiązania typu soft touch (miękkie w dotyku) lub też uchwyty chromowane galwanicznie, łączy się z bogatą gamą mocnych, nasyconych kolorów, a także możliwością indywidualnego dopasowania koloru uchwytu do koloru płyty meblowej. Wśród innych innowacyjnych rozwiązań Poliplastu znajdują się uchwyty i nóżki transparentne. Do jednych z najbardziej designerskich należą uchwyty i gałki dające trójwymiarowy efekt, wykonane zaawansowaną technologią podwójnego wtrysku.

Poliplast, podążając za trendami w meblarstwie, stara się proponować zawsze aktualne kształty, wykończenia i kolory produkowanych przez siebie doskonałej jakości akcesoriów. Dzięki temu powstające przy ich udziale meble zawsze są oryginalne i wyjątkowy.

https://www.poliplast.net/

(jz)

023D

079

331

340C

367

700R

720

739

775

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług