Zimowe porządki – szafa nowocześnie zorganizowana

Zima to pora zmian nie tylko w pogodzie, ale również w szafach. To czas, w którym wymieniamy jesienną garderobę na cieplejszą. Jest to zatem świetna okazja do uporządkowania swoich ubrań i przeorganizowania szaf. Może nam w tym pomóc wyposażenie do szaf garderobianych.

 

Firma Nomet stara się ułatwiać utrzymanie porządku, dlatego od lat produkuje systemy koszy, półek i wieszaków garderobianych. Ich funkcjonalność idzie w parze z doskonałą estetyką wykonania.

Akcesoria do garderoby to grupa produktów intensywnie rozwijana przez polskiego producenta w ostatnich latach. Niemal co roku pojawiają się nowe rozwiązania techniczne i funkcjonalne, udoskonaleniu ulegają także dotychczasowe sprawdzone serie produktów.

Garderoba Nomet liczy kilkadziesiąt różnorodnych elementów, za pomocą których z łatwością można zagospodarować każdą szafę według indywidualnych potrzeb. System spójnie zaprojektowanych szuflad, wieszaków na poszczególne części garderoby, półek na buty, koszy na bieliznę pozwala na dowolną konfigurację przestrzeni i ułatwia jej organizację.

Koszule, marynarki, spódnice, spodnie, płaszcze i setki innych elementów stroju – wszystko uporządkowane, a jednocześnie doskonale widoczne i łatwo dostępne. To tylko niektóre z elementów na jakie zwracają uwagę projektanci firmy przy tworzeniu produktów.

Wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesny park technologiczny zapewniają, że produkowane w toruńskiej fabryce akcesoria cechuje trwałość oraz wysoka jakość wykonania.

https://sklep.nomet.pl/

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług