W kuchni i garderobie z marką PEKA na Warsaw Home

Jedną z chętnie odwiedzanych i podziwianych przestrzeni wystawienniczych na targach wnętrz Warsaw Home & Contract 2022 było stoisko marki PEKA. Producent najwyższej jakości wyposażenia do mebli kuchennych, łazienkowych, garderobianych oraz biurowych zaprosił gości targów do miętowej kuchni ekspozycyjnej, w której zaprezentowane zostały 2 odsłony nowych linii produktowych. Kolejnym elementem stoiska była nowoczesna garderoba, która skrywała innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania.

 

Wszystkim, którzy nie mogli być podczas targów lub zwyczajnie chcą przeżyć je jeszcze raz, polecamy relację przygotowaną przez markę PEKA. Film przedstawia fragmenty z przebiegu 4 dni Warsaw Home. Specjaliści firmy opowiadają w nim o swoich flagowych produktach, które po części poznasz w niniejszym artykule.

Kosze LIRO

Liro to najnowsza linia półek marki PEKA, która wiosną zdobyła nagrody Red Dot i IF Awards. Liro błyszczy wysokiej jakości, naturalnymi i zrównoważonymi materiałami i umożliwia wszechstronne wyposażenie kuchni, które harmonizuje z każdym stylem. Na stoisku, podczas targów, w koszach Liro zostały zaprezentowane systemy PELNO MAXI, które dzięki precyzyjnemu dopracowaniu zyskały jeszcze więcej przestrzeni.

Carga PINELLO

Również seria carg PINELLO odkryła przed zwiedzającymi wiele funkcji z szerokim zakresem zastosowań. W cargach dostęp do zawartości szafek jest o wiele łatwiejszy, dlatego marka PEKA, wychodząc naprzeciw funkcjonalności, dołożyła wszelkich starań, aby je jeszcze staranniej udoskonalić. Oprócz dwupoziomowych systemów do szafek o szerokości 150, 200 i 300, dostępne są również systemy z wieszakiem na ręczniki kuchenne i uchwytem na deski do krojenia. Dodatkową półkę można ustawić przy wyższych korpusach w celu maksymalnego wykorzystania przestrzeni.

System RIVERSO

Dużym zainteresowaniem cieszył się system RIVERSO, umożliwiający otwieranie szuflad z obu stron. Daje to niezliczone możliwości wykorzystania przestrzeni w nowy sposób i usprawnienia codziennych czynności. Wyobraźmy sobie wyspę kuchenną z szufladą, do której szybko rozpakujemy naczynia z umieszczonej obok zmywarki, a jednoczenie z tej samej szuflady otwartej od strony salonu przenosimy naczynia na stół. Rozwiązanie idealne.

Garderoba PEKA

Duże zainteresowanie na stoisku PEKA wzbudzała garderoba. Tutaj przybyło sporo nowości. W szufladach pojawiły się drewniane kratki organizujące paski, krawaty czy okulary. Co więcej, w przeszłym roku paleta systemów garderobianych z oferty marki zostanie znacząco rozbudowana. Rozszerzą ją np. pantografy czy wieszaki na spodnie. Przedsmak tych nowości mogliśmy zobaczyć właśnie podczas Warsaw Home.

Drzwi HAVA Porta

Z kuchni do garderoby przechodziliśmy przy wykorzystaniu drzwi przesuwnych HAWA Porta, które chowają się całkowicie w kieszeni ściennej. System Push-to-open pozwala na bezuchwytowe otwarcie drzwi. Wystarczyło naciśnięcie, aby siłą rozpędu zamknęły się one do połowy.

https://peka.pl/

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług