Viefe – modne uchwyty meblowe

Produkty firmy Viefe to propozycja nowoczesnego wzornictwa dopasowanego zarówno do mebli stylowych, jak i minimalistycznych. Szeroki wybór modeli i wykończenia powierzchni umożliwia ich idealne dopasowanie do kolorystyki i wzornictwa zróżnicowanych frontów meblowych. Na zdjęciach prezentujemy najnowsze wzory tego hiszpańskiego producenta. W Polsce można je nabyć w firmie Biuro Przedstawicielskie Janusz Kuźmiński.

 

Ciepłe tonacje

Aktualnie na topie są barwy, które nadają wnętrzu ciepła i czynią je bardziej przytulnym. Janusz Kuźmiński mówi: „Złoty połysk i mosiądz – kolory, które były popularne w latach 70. i 80., powracają. Stosuje się je coraz powszechniej przez projektantów nie tylko w meblach pokojowych, ale także w kuchniach, w połączeniu z frontami w wysokim połysku lub w kolorach ciemnego drewna. Dołączyły do nich: mosiądz cava – kolor złoty przełamany brązem, miedź połysk oraz bardzo obecnie popularny czarny mat, nadające meblom – w połączeniu z odpowiednio dobranymi frontami w kolorach o powierzchni w wysokim połysku – szlachetnego, niepowtarzalnego wyglądu.” Kolorystyka ta doskonale pasuje do powierzchni drewnianych, a także białych i antracytowych. Stosowanie złotych lub czarnych uchwytów z białym frontem lub złotych uchwytów z frontem w kolorze i strukturze ciemnego drewna mocno ożywia aranżację.

Najnowszy hit kolorystyczny to tytan, zarówno matowy szczotkowany jak i w powierzchni o wysokim połysku, To kolor zbliżony do antracytu – w przypadku powierzchni matowej – lub czarnego błyszczącego niklu w przypadku tytanu w wykończeniu na połysk. Obie te wersje to kolory nadające meblom bardzo eleganckiego i nowoczesnego wyglądu.

Meble dla indywidualistów

Jednym z najsilniejszych trendów na rynku mebli jest indywidualizm. Obecnie mebel ma być dopasowany do oczekiwań użytkownika tak bardzo, jak to tylko możliwe. Viefe ze swoją szeroką ofertą designerskich uchwytów doskonale wpisuje się w ten trend. Hiszpański producent dynamicznie aktualizuje asortyment o nowe propozycje będące odpowiedzią na zmieniającą się modę meblową. Uchwyty dostępne są w wielu długościach i rozstawach, co ułatwia ich użycie w różnych projektach. Zwykle w seriach znajdują się także gałki uzupełniające kolekcję. Bez wyjątku produkty te charakteryzują się doskonałą jakością wykonania i wykończenia powierzchni.

 

Łatwa przemiana

Coraz większą popularnością cieszy się nadawanie meblom nowego życia poprzez prostą wymianę okuć. Użytkownicy najchętniej modyfikują meble kuchenne. Oferta okuć firmy Viefe także w tym zakresie jest bogata i komplementarna. Janusz Kuźmiński mówi: „Do coraz częściej oferowanych wysokich szaf kuchennych stosowane są długie, relingowe uchwyty z tej samej serii i w tym samym kolorze, nadając wnętrzu uporządkowany, a jednocześnie atrakcyjny charakter.” Takie metamorfozy kuchni w pełni spełniają oczekiwania użytkowników, tworzą przytulne, przyjazne do przebywania miejsca.

 

Z całą oferta wzorów uchwytów firmy Viefe można zapoznać się, odwiedzając stronę internetową polskiego dostawcy tych produktów: https://biuroejk.pl/.

 

(jz)

PRISM

LINKK

MOULE

RISS MINI

LIDD

OMEGA

DUO MINI

MOON

NOBB

LIPP

 

Zakres odległości Promień: Km

0
Kategorie
ładowanie…

Dojazd

Wskazówki dojazdu

Pokaż dystans w

Użyj mojej lokalizacji, aby znaleźć najbliższego dostawcę usług