Uchwyty meblowe w stylu retro

Uchwyty do mebli retro oferowane przez firmę Amix dostępne są głównie w kolorze patynowego mosiądzu i srebra, miedzi antycznej, a także standardowej czerni. Kształty ze względu na uniwersalność mogą być dobrane przez użytkownika indywidualnie, są modele bardziej wypukłe lub też wypłaszczone.

 

Na niektórych uchwytach dostępne są zdobienia porcelanowe. Najciekawsze modele z tej serii to UR087 i UR088. Model UR086 oprócz porcelany dodatkowo posiada także wykończenia kryształkowe, które pozwolą dobrze wyróżnić ważniejszy mebel w pomieszczeniu. Najlepiej pasująca do niego gałka znajduje się pod numerem GR086. Jej kształt został wykonany w postaci efektywnego okręgu ze zdobieniami w środku.

Istnieją także prostsze modele retro, które nie posiadają zbyt wielu dodatków, są to między innymi uchwyty: UR079, UR080 i UR083 oraz gałki GR079 i GR080.

Wyróżnić ponadto można grupę uchwytów, które posiadają drobne nacięcia formujące się w kratkę na całej powierzchni. Mogą one pasować do nieco bardziej oryginalnego stylu, jeżeli wymagałoby tego dane pomieszczenie. W tej serii warto zainteresować się modelami: UR081, UR082, UR085 i UR084.

Większe nacięcia w postaci jednej linii zawierają za to uchwyty UR087 oraz UR088, które dodatkowo również posiadają ozdobienia wykonane z białej porcelany. Do zestawu warto dokupić gałkę GR087. Całość dobrze się ze sobą komponuje, a dodatkowo jest trwała i wytrzymała na uszkodzenia.

Firma AMIX posiada o wiele więcej modeli uchwytów, które będą doskonale komponować się do stylistyki wybranego pomieszczenia. Warto zapoznać się z całą ofertą firmy i obejrzeć inne dostępne produkty.

https://amix.pl/